Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

witam, chce zaczac uprawe (pestki dojda na dniach) i mam kilka pytan bede mial 15 nasion (out mix) jakie dolki kopac (jaka glebokosc) ile ziemi (slyszalem ze najlepsze ph 6,0) uzywac na jedna roslinke i jak podlewac jaka czestotliwosc podlewania? jaki nawoz dobry na poczatek? mniej wiecej jaka cena takiego nawozu? i jak stosowac nawoz (czestotliwosc podlewania) ile ma byc miejsca odstepu miedzy jedna roslinka a druga (na spocie). bede wdzieczny za odpowiedzi, zaznaczam ze to moja pierwsza uprawa stad moje pytania, prosze o wyrozumialosc, pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

- dołki, 30 na 30 cm.

- 10 litrow na krzak, (6-7ph)

- nie sugeruj sie czyms takim jak czestość podlewania, tym bardziej ze to będzie OUT, podlewaj wtedy kiedy krzaczki będą miały sucho.

- na początek biohumus, 5zl, pozniej odstawiasz biohumusa i lejesz plantonem k.

- odstepy takie zeby nie bylo przypału......musisz wszystko wyczuć sam.

I czytaj forum, przeciez odpowiedzi na Twoje pytania kryją sie pod odpowiednio zatytułowanymi tematami.. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

r4d3x napisał/a:

Mam krzaka męskiego tylko nie ma tam jaj ani nic. . ?

Jak nie ma jaj, to skąd wiesz że to męski krzak?

Bo 2 roślinka z tej samej odmiany już od miesiąca kwitnie a ta nic. . ? więc co poprostu jeszcze n ie pokazała płci czy co z nią jest?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

r4d3x napisał/a:

Mam krzaka męskiego tylko nie ma tam jaj ani nic. . ?

Jak nie ma jaj, to skąd wiesz że to męski krzak?

Bo 2 roślinka z tej samej odmiany już od miesiąca kwitnie a ta nic. . ? więc co poprostu jeszcze n ie pokazała płci czy co z nią jest?

czekaj :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam takie pytanko, znalazlem fajna miejscowe na spota i fajnie z kazdej strony zamaskowane jest krzakami i grzeje fajnie slonce w to miejsce i stad mam pytanie na jaka wysokosc wyrosnie moja roslinka??(chodzi o maks wysokosc) bo te krzaki sa tak na 1,5 m i pytanie czy moje roslinki je przerosna

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+