Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam! Mam następujący problem.... Od jakiegoś czasu na listkach moich roślinek pojawiają się dziurki, wydaje mi się że to jakaś choroba bo naokoło wysypałem środki przeciw ślimakom, duże zwierzęta nie podchodzą i boje się że jak tak dalej będzie to mogę stracić wszystko. Straciłem narazie 4 liście a inne zostały już napoczęte. Proszę o pomoc i propozycje środków jakie mogę użyć. Z góry dzięki wszystkim ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tydzień temu moje roślinki wyszły z ziemi. Dzisiaj byłem na spocie i zostały tylko dwie (z ośmiu). Co się mogło z nimi stać? Posypałem jakimś środkiem na ślimaki wcześniej i leżały na spocie ale tylko nieżywe. Jeśli nie ślimaki to co mogło je zjeść? A może to ślimaki zdążyły opierdzielić roślinki zanim zdechły? :?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

cześć. mam pytanko: mam kilka pestek lemon skunk (fem) od green house i chciałbym sie dowiedzieć czy jest sens je wysadzić pod nasze polskie słoneczko przy tak późnej porze:?: zanim wykiełkują to tak gdzieś koło 10-15 czerwca poszły by na spot.. zdążą wogóle zakwitnąć :? (raczej dojść) :lol:

dzięki za pomoc :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tydzień temu moje roślinki wyszły z ziemi. Dzisiaj byłem na spocie i zostały tylko dwie (z ośmiu). Co się mogło z nimi stać? Posypałem jakimś środkiem na ślimaki wcześniej i leżały na spocie ale tylko nieżywe. Jeśli nie ślimaki to co mogło je zjeść? A może to ślimaki zdążyły opierdzielić roślinki zanim zdechły? :?

wiesz co slimaki wpieprzaja slimakol, jak 15 skukinsynow zjadlo wszystko to potem 16 przyszedl i zjadl rosliny, one umieraja odrazu po zjedzeniu, ztn nie, bo czasem to jeszcze 12 godzin potrafia dawac oznaki zycia, ale juz sie nie ruszaja, slimakol wypala je od srodka i po tym, nie zjedza juz nic, ja duzo sypie tego na dzialce, co 2 dni, a potem spulchniam ziemie i je zakopuje na nawoz albo mrowki sie nimi zajmuja.

tak ze wiesz.

 

 

annlove, Jak masz wyciagnieta rosline,to nie ma sie co cackac z jakims podpieraniem patykami itp...

Wsadz ja po prostu glebiej,zeby ok 3/4 lodygi byla zakopana i bedzie ok.

Ani sie nie zlamie od wiatru,ani nie zgnije.

W skrajnych przypadkach możesz ją jeszcze powyginać, a nawet lekko złamać (wiem z doświadczenia), tylko wtedy będzie się dłużej przystosowywała :wink:

 

powyginam jak juz bedzie miala pare pieter czyli trening lst :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam bardzo poważne pytanie.

W tej chwili czyli jakos od tygodnia albo i troche wiecej u mnie jest bardzo zla pogoda w dzien ciagle pada i jest gdzies 15 stopni celciusza. czy zostawic roslinki na dworze czy wziasc je lepeij do domu pod lampe i jeszcze dodam ze każdej roslinie bardzo oklapnely liscie. :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam bardzo poważne pytanie.

W tej chwili czyli jakos od tygodnia albo i troche wiecej u mnie jest bardzo zla pogoda w dzien ciagle pada i jest gdzies 15 stopni celciusza. czy zostawic roslinki na dworze czy wziasc je lepeij do domu pod lampe i jeszcze dodam ze każdej roslinie bardzo oklapnely liscie. :trawka:

zostaw roslinki na oucie taka zmiana oswietlenia tylko je zestresuje a mysle ze za pare dni juz pogoda sie poprawi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+