Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Możecie sprawdzić czy jest wszystko co powinienem zrobić dla ładnej roślinki?

1 nasionko White Russian Automatic F1 femi (do kiełkowania we wtorek)

spot oświetlony przez cały dzień

ziemia całkowicie wymieniona (bez doniczki) na ziemie 6-6,5 ph 10 litrów

perlit

kermazyt

preparat na ślimaki i włosy na sarny

na weg: biohumus

na flo: planton k

ewentualnie dodatkowo ripen

pozdrawiam,

zeuss

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam taki mały problem mój passion którego mam na balkonie ma dziwne liscie sa lekko zmarchacone do tego maja brzegi ciemno zielone a srodki jasno zielone. Czym jest to spowodowane ?? dodam ze mam drugiego krzaczka który jest tak smo podlewany i w takiej samej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wyglada na niedobór (B) Boru, badz tez Wapnia (Ca) choc w przypadku niedobory wapnia to zylki sa bardziej ciemnozielone, reszta jasno zielona-zółtawa.

No raczej nie dobór to nie jest roslinki maja po 26 dni podlewam je nawozami GHA Flora Series do tego 1/2 dawki biohumusa forte.

jeśli chodiz o to ze masz go w tej samej donicy to lepiej je rozsadzic osobno bo roslinki moga sobie nawzajem zabierać potrzebne skladniki.

Sa w osobnych donicach 11L ziemia jakiej uzyłem to uniwersalna 4,5-6,5ph.

Nie uprawiam pierwszy raz mj jesli był by to jakis nie dobór pomógł bym sobie sam, ale z takim przypadkiem nie spotkałem sie nigdy.

Aha roslinka ma do tego zachamowany wzrost jest duzo mniejsza od drugiej, jak dam rade to fotki zapodam później ale mam lipny aparat i watpie zyeby było widac na fotkach o co mi biega.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam taki mały problem mój passion którego mam na balkonie ma dziwne liscie sa lekko zmarchacone do tego maja brzegi ciemno zielone a srodki jasno zielone. Czym jest to spowodowane ?? dodam ze mam drugiego krzaczka który jest tak smo podlewany i w takiej samej ziemi.

Dodam ze rosna na balkonie maja tam jakies 6h swiatła póżniej sa przestawiane na parapet tam maja 5h swiatła.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj wrzucilem pestki do ziemi i nie mam możliwości trzymania ich u Siebie na parapecie ale mam klucze do mieszkania cioci ktora wyjechala za granice i chcialem u niej zrobic sadzonki i postawilem je w ten sposób: przy ścianie a dopiero z boku jest okno balkonowe ze(spytacie czemu nie przy oknie? bo nie chce zeby byl jakis przypał jak moja starsza wejdzie tam do tego mieszkania a tak to stoja za firanką wiec ich nie widac
mam takie pytanie bo tam w sumie jest dosyć ciemno ale troche swiatla odbija sie od białych ścian ale mam obawy ze mogą sie wyciągnac i teraz sobie myśle : "jest nijaka pogoda, chmurzy sie ale przymrozków nie ma wiec moze bym je przetransportowal gdzies na dwór na spota zeby podrosly a potem dał na głownego spota?" co w y na to? zostawic je o tak o za ściana czy wziasc na dwór?

PILNIE PROSZE O ODP!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemanooo mam pytanie.. bo dzisiaj sobie zachodze na spota i patrze.. a tak pirwsze listki z ziemi sie pojawiły.. ale przy jednym krzaczku zobaczylem ze te pierwsze male liscie sa od wewnetrznej strony troszke żołte .. moze to byc spowodowane brakiem wody ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+