Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam jestem poczatkujacy i mam glupie pytanie :D

Nasionko Ak-47 Automatic wsadzilem do ziemi gdy mialo kielek okolo 1 cm jest w ziemi od 2 dni.Dzis sie wybilo jednak nie jestem pewnien czy wszytko jest ok.wybilo sie ponad ziemie okolo 3 cm i na czubku lodyszki zamiast listków sa skorupki pestki.Jeszeli cos jest nie tak jak to naprawic :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam. mam pytanko. w czwartek dostalem nasionka.. wrzucilkem je do wody na kilka godzin a puzniej do wieczka od sloika wypelnionego chusteczka .. ( rowniez przykrylem nasionka jedna warstwa chusteczki) i w dniu dzisiejszym widac tylko lekko pekniete skorupki i kawaleczek białego kiełka. poczekac jeszcze troche az kiełek bedzie dłuższy i ładowac go w ziemie czy nie ? :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko mam pytanko albo kilka :) oczekuje pomocnych odpowiedzi

1 Czy taki zestaw nawozów mi wystarczy flo: biohumus veg: PK 13-14 oraz jaki do tego zasadniczy nawóz najlepiej ogólnie dostępny w "Leroy Merlin,Obi,kwiacarni"

2 Jakie dołki wykopać głębokość 30 a szerokość ziemia piaszczysta planuje wymieszać z kupną 80%kupnej i czy dodać do tego krowiego obornika mam pod dostatkiem jeśli tak to świeży czy suchy ?

3 Czy do ziemi dodać keramzytu jeśli tak to ile i na sam dół wsypać wymieszać orza czy to musi być jakiś specjalny keramzyt

4 Maroc x Wczesne czy wszystkie rośliny będą takie same czy po prostu może mi się strafić kilka maroków i kilka np early girl lub special itp ?

to by było na tyle z góry dzięki :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam taki problem zostawiłem sobie 2 roslinki w domu 1x Passion# 1 femi 1x No name.

Ten drugi rosnie normalnie a passion jest od niego mniejszy do tego ma dziwne liscie miejscami ciemno zielony kolor miejscami jasno zielony a miejscami prawie ze zółtawy. Nie jest to przenawozenie ani przelanie bo podlewam je tak samo i sa w takiej samej ziemi kupna 5,5-6,5ph. Jaka moze byc przyczyna, dodam ze zachamował równiez swój rozwój i nie rosnie tak szybko jak ten no name.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+