Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja mam pytanie do was drodzy forumowicze również :D Ponieważ mam taki problem, może nie problem, a może coś zrobiłem źle, może z sionkami jest coś nie tak ... No cóż, lepiej opisze o co mi chodzi. Natomiast od ranka dnia 1 maja wykiełkowane nasionka LRf2 wsadziłem w ziemię :) Kiełki ładne, szybko wykiełkowały, ponad 3 cm miał jak nic. Super świetnie, malutkie doniczki , potem wsadziłem te doniczki z tymi kiełkami zakopanymi do boxa, pod stałe oświetlenie. Podkreślam stałe 24/24 może w tym jest błąd ? temperatura odpowiednia, wilgotność myślę że też jest dobra. Dzisiaj zerkam do boxa z nadzieją , że aby może roślinki już się pojawiły, a niestety nie zobaczyłem ich. Czy to możliwe że roślina tyle się wybija z ziemi ? Już w ziemi kiełki są od 1 maja może dzień dłużej, co daję nam 5 dni. Czy coś jest nie tak ? Czy poprostu roślinki jeszcze zaczną wybijać się w górę ? Bardzo prosze o odpowiedź, ponieważ z tego względu jestem trochę przejęty i nie spokojny. Zastanawiałem się, czy aby nie dać im nocki, aby przez tą noc wybł się w górę. No ale to już wy oceńcie ;) Błagam o odpowiedź ;) Jah Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+