Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

siemka,

byłem na spocie i wsadziłem 6 passionów. Podlałem w okolicach roślinek i podsypałem Ślimakolem. Czy maluchy wytrwają do przyszłego weekendu z wodą? Bo będę chciał podlać w sobotę za tydzień. Jak nie, to kiedy podlać? Zawsze rano jest jakaś roska co trochę nawilży ziemię(dodam,że w dołkach jest keramzyt). Roślniki mają z 1,5tyg. Czy jak doniczka torfowa jest odkryta to źle? Bo na złość zabrakło mi ziemi i nie miałem czym podsypać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pestki z OP - ze zdjec w slajdach ktore widzialem wiem mniej wiecej jak duze rosna te roslina i mam takie pytanie : Bo mam spota w bujnych zaroslach ale kawalek obok sa pola (miejscowa dobrze nasloneczniona)- chcialbym juz wysadzic pestki (tzn wykielkowac teraz - z 10 dni niech pobeda na parapecie ) i potem je wysadzic na spota, jak duze moga wyrosnac? bo nie chce zeby sie jakos znacznie wyroznialy z wysokosci a tam to na 1,3 metra sa gdzies krzaki. Jak bym dal 30l dolek to ograniczyl bym troche wzrost zeby urosla z 1,5m? + fim + Lst ?

BleeS!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chyba sie wkurwie i wypale wszystkie pola w polsce.. nie wiem dlaczego maluchy nie rosna niektore klaply inne sie zawijaja w gore jeszcze inne rosna jakby im sie nie chcialo wcale... co jest.. lodyzki jak szpilka od dolu robia sie czerwone, nie za male je wysadzilem?? zara po ywsciu z ziemi je na spota dalem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam pytanie dotyczące zaciemnienia rośliny. Jak wiadomo roślina poczebuje ciemności aby móc wyprodukować kawiaty i ewentualnie nasiona(których nie zawsze chcemy:) ).

A co z rośliną stojącą na balkonie, na który pada w nocy blask latarni???

Czy to może zaszkodzić jakoś roslinie? Czy potrzebna jest faza całkowitego zaciemnienia?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam jedno pytanie dotyczące roślin af. na oucie od 3 tygodnia rośnie sobie white russian, który wcześniej stał jeszcze tydzień na parapecie. Zastanawiam się dlaczego on nie kwitnie, skoro to af. powinien zakwitnąć chyba niezależnie od wielkości nawet w niesprzyjających warunkach (np. temperatura w nocy). wszędzie piszą, że automaty zaczynają kwitnąć po 20-max.30 dniach, a tu u mojej roślinki mija już ponad miesiąc i nie widać, aby miała zacząć kwitnąć. roślina ma niecałe 20 cm wysokości i cieniutką łodygę (wyciągnęła się na parapecie, tylko na górze się grubsza zrobiła), liści dosyć mało jak na ten etap rozwoju, ale mimo wszystko trochę jest. parę dni temu się ucieszyłem bo na rozgałęzieniach zobaczyłem małe igiełki, po paru dniach się okazało, że to małe listki wychodzą :lol: wie ktoś co się dzieje? to musi być af, nasiona od seedbay.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+