Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam planuje w tym roku pierwsza uprawe wiec mam kilka pytan. Pierwsze jesli chodzi o nasiona lepiej zamowic mniejsza ilosc nasion f1 femi czy wieksza ilosc ale za to taniej f2 regular. Chodzi o to czy jest jakas roznica w rozwoju rosliny w przypadku nasion f1 a f2 bo ceny sa znaczaco rozne wiec moglbym zamowic np 10 nasion reg f2 albo 2 czy 3 f1 femi, na czym lepiej wyjde jako poczatkujacy?

Drugie pytanie mam odnosnie gleby czy jesli posadze roslinke w miejscu troche podmoklym to nic mi sie z nia nie stanie(oczywiscie ziemie bede dawal swoja)? Czy np lepiej wykopac dol i wylozyc go folia a pozniej dac swoja ziemie tam?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam! Moje pytanie (być może głupie, sam nie wiem) to:

Która część butelki nadaje się na szklarnię? Górna, dolna a może obie? Słyszałem różne poglądy na ten temat.

No to może jeszcze jedno:

Już mógłbym w tych mini szklarniach wysadzać na dwór? Czy za zimno?

Z góry dzięki za odpowiedzi i proszę o zrozumienie ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Która część butelki nadaje się na szklarnię? Górna, dolna a może obie? Słyszałem różne poglądy na ten temat.

Obie czesci sie nadaja.

Trzeba tylko pamietac,zeby byly dziury na gorze.Wtedy cieple powietrze bedzie mialo ktoredy uciekac i rosliny sie nie ugotuja.

Już mógłbym w tych mini szklarniach wysadzać na dwór?

Tak,ale ryzykujesz stratami w razie przymrozkow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam :) Ja mam takie małe pytanko , znalazłem sobie miejsce na out'a, ale w lesie(konkretniej taki mały obszar z trawą i cierniami :Pa wokoło z drzewami) - jest on niezbyt gęsty, ale jednak trochę słoneczka będą drzewka zabierały i chciałbym się zapytać czy będzie bardzo mało plonów jeśli tam zasadzę pomidorki ? :)

PS. Lepszego miejsca raczej nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+