Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

miedzy innymi mszyce co do preparatow to wydaje mi sie ze w growshopach cos widzialem nie jestem pewien poszukaj


stosowal ktos wapniak kornicki zamiast dolomitu jak to wyglada w praktyce bo dzis kupilem 30kg za 13zl plus na duze piwo za przywiezienie do domu :laugh: z tego co wyczytalem i sie dowiedzialem od sprzedawcy to jest o wiele lepszy od dolomitu bo szybciej dziala i rozpuszcza sie w ponad 90% oczywiscie zawiera takze mikroelementy reguluje ph co za tym idzie odkwasza glebe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy jak użwyam takich nawozów- na flo pk13/14 na weg biohumus to azofoska tez jest zalecana zeby na samym poczatku wymieszac ja z ziemia?

jak chcesz to możesz zastosować dobrze to zrobi twoim roślinom a jak nie masz to nie musisz stosować jest to nawóz podobny do dolomitu daje roślinie dobry start :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam jedno pytanie. Ile litrów ziemi potrzebuje 1 roślinka (Diesel Ryder). W tym roku wysadzam na outdoor 10 regular, zobaczymy ile będzie panienek.

Robie mix'a z 50% ziemi uniwersalnej

25% torfu odkwaszonego

25% włókna kokosowe

Chciałbym się dowiedzieć ile litrów ziemi przypada na 1 roślinkę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe dzięki za pomoc :D Sorry że pytam, ale po ilu tygodniach mniej więcej DR pokażą płeć? Nie chce kupować zbyt dużo ziemi żeby się nie okazało nagle że kupiłem 50l za dużo bo mi meny się pokazały. Walnę je wszystkie zaraz po wykiełkowaniu w doniczki i jak pokażą płeć to wysadzę żeńskie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema :elo:

mam takie głupie pytanie ale jedyną roślinką którą uprawiałem była zwykła fasolka (wiecie mokra wata i na parapet hehe) więc moja wiedza na te tematy jest mała :zbakany:

ale wiadomo kto pyta nie błądzi :]

więc jak bardzo jest czuć jedną roślinkę? (lr classic)? czy jedna taka zieleninka potrafi roznieść zapach na kilkadziesiąt metrów (zwłaszcza że to malutki lr)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+