Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

siema co myślicie o tym projekcie ? jest na rysunku wszystko czy o czymś zapomniałem ??
ma to wyjść jak najtaniej wiec nic nie kupuje robię z tego co mam dostępne w domu

kolejne pytanie mam związane z korzeniami , one maja pływać cały czas w wodzie ? nie pognija ? wiadomo jak sie krzaczka w uprawie glebowej przeleje to żółknie a tu korzenie cały czas w wodzie są wiec nie wiem jak to jest

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tylko zrób tak, żeby woda nie miała kontaktu ze światłem
ak kolega wyzej wspomnial unikaj swiatla bo glony sie rozwiną a to szkodzi

tak wiem wiem 0 światła ;)

po to jest pompka napowietrzająca zeby nie zgnily

no to super dzięki za odpowiedź bo to mnie najbardziej zastanawiało

Do koszyczka dajesz kermazyt czy włokno?

no właśnie jeszcze nie wiem myślałem o keramzycie bo jest wielokrotnego użytku :D

mam jeszcze takie pytanko jak zaczac ? a mianowicie co z ziarenkiem na początku ?do ziemi to sie wrzuca na centymetr i git a tu gdzie wrzucam nasionko ? po prostu miedzy kamyczki czy np w kostkę z wełny mineralnej i ta kostke w kamyczkach umieszczam ??

i jak wyglada sprawa podlewania na początku gdy korzenie jeszcze nie pływają w pożywce ?? wystarczy spryskiwać spryskiwaczem co2 dni np ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najlepiej właśnie w kostke wełny kiełek wsadzic i niech ją przerosną i dopiero potem kostkę w keramzyt.

Projekt dobry tylko zaopatrz się w destylkę wodę (można kupić tanio w tesco !!!) i dobre nawozy np. hesi czy canna. Zmieniaj pożywkę co tydzien minimum choc potem jak roślina będzie duża to będzie bardzo szybko tą wodę spijała.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość masakrator

rookie, No to jak ty siekasz ponad 60g z lr to nie chce wiedziec co bedzie sie dzialo heheeee, zajebiscie dajecie :zbakany:

Nie jarac przed obczajeniem spota a po obczajeniu w drodze powrotnej :D:elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok dzięki wam za info :joint:

zaopatrz się w destylkę wodę (można kupić tanio w tesco !!!)

no właśnie czytałem ze destylowana woda najlepsza ale czy można dać np mineralna niegazowana oczywiście ? bo mam dostęp za freeko do takiej wody :smoke:

no i zbiornik chce wykonać ze szkła na wymiar boxa i pytanie mam czy 10/15 cm wysokości tego zbiornika będzie dobra ? bo box niski jest wiec każdy cm ważny

aha jeszcze jedno , ile wody tak zeby koszyk tez byl troche w wodzie zanurzony ? czy koszyk nad woda ma być tak ze korzenie zwisają do wody jak na tym moim rysunku ? :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+