Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Uh przecież to dotyczy tego boxa, którego opisałem kilka postów wcześniej. Ba, nawet zdjęcia dałem i napisałem jaką odmianę będę uprawiać. 
Źródłem światła jest jedna świetlówka kompaktowa (z tego co pamiętam 24W). O to że się przypali nie ma obaw, bo dałem nawet jeszcze szybkę (2mm) pod żarówkę, więc czill.
Pytanie tylko jest takie jaka minimalna wysokość wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cytrusy :razz:

to co na zdjęciach powyżej to wszystko spod 250W, 4X7L , 5L, 2x3L

strasznie dużo liści maja te WR nawet dokładnie nie da sie obczysic do suszenia heheh

total bloom i ripen ale w wersji testowej rosliny bez ripena mniejsze wszystko było gdzieś od tygodnia na samej wodzie z 2 razy przelane -smak lepszy niz bez flusha ...

mnie out juz wykańcza te cieżkie wory...krzyny odgłosy trzaski, można paranoi sie na bawić lubie ale jest z tym #$%# roboty i ta ciągła nie pewnośc ze znikna ...

pozdrawiam

ps z lr lekko ponad 60gy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemka,

czym może być spowodowane, że kiełki po PRECRUSHUNg'u nie rosną. wyszły mi na 1,5mm i stoją w miejscu od 3 dni. Nacisnąłem wczoraj mocnej skorupkę, aby im ułatwić, ale i tak jest w miejscu. o co chodzi? co z tymi nasionkami zrobić? ma dalej to jakiś sens?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,
mam pytanko kiedy przelączyć roslinke na flo. Jest na ok 6 tyg wega... czytalem ze dobrze jest przelaczyc na 12/12 jesli zajmuje polowe boxa, jednak troche mi sie spieszy do zbiorow. Moge ja teraz przelaczyc czy poczekac jescze(max 2 tyg).
I czy jeżeli ustawie jej flo teraz plon sporo sie zmniejszy :peace:
ps. sory ze tak troche nie jasno pisze ale juz jestem troche :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+