Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Salam.

Mam problem odnośnie doniczek , mało funduszy a zapotrzebowanie na doniczki.

Przefiskałem wszystkie OBI OSZOŁOMY i tym podobne w mieście. Ceny doniczek dochodzą do piątaka od sztuki . Trochę kiepsko...

Ma ktoś sposób na wykonanie w miarę tanio doniczek?

Nie mam zamiaru zbierać butelek , kartonów etc nie mam czasu. Błagam o szybką odpowiedź .

W Was nadzieja Ziomki !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moze mi ktos wyjasnic jak ma sie sprawa z podlewaniem? Pestki 4 dzien w ziemi, jedna na trzy juz wystrzelila nad ziemie tylko boje sie o przelanie malenstw. jest jakis ustalony czas podlewania czy trzeba podlewac tak zeby ziemia byla wilgotna? Pewnie jest juz taki temat wiec jak ktos znajdzie prosze o sznurek do niego. z gory dzieki

Ziemia powinna być wilgotna. Osobiście mam ten sam problem i zrozumiałem, że jakbym miał 100 nasion to bym się tak nie przejmował a jak mam kilka to panikuje i przez to mogę zawalić sprawę :)

QBSN chyba Mody Ci już to jasno wyjaśnił...pomyśl, popatrz co masz pod ręką, co mógłbyś załatwić i wykorzystać przy tworzeniu doniczek. Ja planuje zrobić doniczki na początek z kartonów po sokach a później z 25l baniek po paliwie bo akurat to mam pod ręką. Możesz też zrobić doniczki z desek płyt itp. Nie wiem co masz pod ręką i co możesz wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie rozumniem waszych problemow heh normalnie daj nasionka na wacik jak kielek wyjdzie wrzuc do ziemi na 1-2cm max ziemia niech bedzie podlana i wilgotna ale nie bloto i co pare dni sprawdzaj jak ziemia sie miewa lepiej przesuszyc niz przelac wykielkuje nie szalej nad doniczkami bo wiecej zniszczysz niz pomozessz daj czas roslinkom

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smooker najważniejsza kwestia, która przemawia za wyłączaniem wentylacji razem z lampą to oszczędność wody w nawilżaczu. Posiada on wyłącznik po osiągnięciu zadanego poziomu wilgotności w boxie a gdy wentylacja działa to musi działać cały czas co powoduje konieczność częstszej wymiany wody (nie mogę opuścić domu na dłużej? )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam panowie mam problem bo ta roslinka bezie miala w sobote 11tygli jak ostatnio zagladalem do niej miala duzo mniej biaych wloskow w tym tygodniu nagle wyskoczylo duzo bialych wloskow niewiem czy to scinac czy czekac z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+