Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Bonawentury

Powitanie
Bebook przygoda z kwietnia skonczyla sie calkiem dobrze, chociaz moglaby lepiej. Wynik koncowy jakies 350g, palonko wyszlo zajebiste wszyscy tu po dzis dzien chwala bardzo, ja testowalem tylko grapefruita i alpha diesel x chemdog x snack jack te geny rozjebaly system, najlepsze palenie wyszlo, mocne w cholere, wrecz polane zywica. Fotek niestety nie mam gdyz przy koncówce grow wyjealem do tej jebanej francji i w czas jak mnie nie bylo rosliny zakonczyly zywot a ziom fotek nie robil.

U mnie out nijak, jeden spot ciagle obserwowany duzo osób juz o nim wie, oczywiscie nikt nie wie kogo to, idac na drugiego spota niedawno po drodze znalazlem krzaki jakies ktos posadzil troche na przypale, ale moze mu przezyja, do mojego spota jest od nich kawalek wiec nie powinien go znalezc.

Fifka ladnie widać ze zdrowe, ciekawe geny jak rozumiem do konca w in zostaje ?

Cheton zajebiscie rośnie zdrowa zielen, pelna wigoru, tylko pogoda aby dopisala to przypierdolą, u mnie ciagle pada.
Powodzenia towarzysze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bonawentury proste ze do końca zostawiam, już nie mogę się doczekać na pełne flo na razie powoli się strasznie zabierają do kwitnienia i ostatnio im polałem na 2l wody 6ml-grow+ 3ml.bloom+ 2topmaxa z biobizza i +pk13/14-3ml plagrona który mi się wydaje ze spowalnia flo ale może mi się tylko wydaje
cheton ładnie rosną krzaczki tylko teraz czekać aż wystrzelą do góry

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Bebook włochy są ale teraz JW.mi boxa przerasta i mi raptem z 30cm zostało i teraz się pogubiłem, wczoraj zaglądam do boxa a JW mi lampę dotyka na szczęście chłodzenie dobrze chłodzi i nic się nie przypaliło ale już flo się zaczęło wiec mordeczka mi się cieszy choć teraz zacząłem się obawiać ze mi miejsca zabraknie i przez robotę nie miałem zbytnio czasu się boxem jak zajmować
LordZet ciekawie się zapowiada polanka i cheton widzę ze chłopaki w zimę będą mieli co palić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie.

Mam zamiar posadzić malutką roślinkę w małym boxie. Chciałbym aby roślina miała mniej więcej 20-30cm (tak wiem, strasznie mało). Nie mam zamiaru korzystać z filtrów węglowych.

I tu brzmi moje pytanie, czy roślina będzie bardzo pachniała? Nie chce aby ktokolwiek ją poczuł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+