Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

pytanie jaki duzy boks bo w sumie od tego zalezy jaka doniczke tam wpierdzielisz i ile swiatla mozesz wrzucic.

autoflo nie sadzilem ale z tego co czytam i Tobie tez polecam(czytanie) to automaty potrzebuja duzo ziemi takze ta doniczka 6 litrow to chyba jesli tylko chcesz pare gram zebrac. Zainwestuj w hpsa chyba ze (i znowu wracamy do kwestii rozmiarow boksa) bedziesz mial za wysoka temperature, chociaz 100w hps to dosc maly, nie powinno byc problemu.

Co do nawozow niech sie ktos inny wypowie bo nie mialem stycznosci, ale z automata zawsze cos wycisniesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Tylnej ścianie

2.zalezy jakie wiatraki, najlepiej napisz pw do lampy, on wie dużo o wentylatorkach

3. Wyciągowy jest chyba ważniejszy, wentylator na wejściu czyli jaki? wpychający czy pasywny?

4.zależy jaką doniczkę dasz na początek jesli to automat to najlepiej odrazu do docelowej donicy, po co sie bawić w przesadzanie, ale przeważnie 5 albo 7 na pierwsze 2-3 tygodnie, później możesz przesadzić do docelowej doniczki.

Pozdrawiam i czytaj więcej bo na forum wszystko jest tylko POLAK leń to i czytać mu się nie chce.

Na wejsciu tzn wtlaczajacy powietrze do boxa. Myslalem o wiatrakach komputerowych moze 80x80 na wyjsciu i 60x60 na wejsciu.

Nie chce automata, z tego co mi sie wydaje to malo jest z nich suszu, wole poczekac a zebrac wieksze plony.

Staram sie jak najwiecej wiedzy przyswoic z poradnikow, jednak jest tego dosyc sporo a na dniach chcialbym rzucic cos w ziemie. Nie len tylko zajety Polak.

jak dla mnie najlepiej wyciąg dać na suficie

Wlasnie na moje oko tez to lepiej by dzialalo w ten sposob.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+