Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skoro możesz zrobić boxa takiego jakiego chcesz to może warto zastanowić się nad większym boxem i lepszym oświetleniem? :> np MH i HPS 600W i 100/100/200[cm].

Pewnie masz już lampę i dlatego pytasz, ale zawsze ją możesz komuś sprzedać i uzbierać trochę pieniędzy, żeby ruszyć z większym impetem - wiadomo, że poważniejsza inwestycja, ale też poważniejszy zysk, więc zwróci Ci się to po pierwszym sorcie (obojętnie, czy dla siebie, czy nie).

nie no właśnie chodziło mi o hpa 250watkowego większe lampy i koszty nie wchodzą w rachubę więc się pytam ile mogło by wejść automatów pod hps 250wat albo zwykłych femi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanooo . Potrzebuje , pomocy a raczej opini o lampie Hps 400W :

 

Lampa sodowa WLS Extra 400W

Wysokoprężne lampy sodowe typu WLS EXTRA.
Podwyższona skuteczność świetlna. Ze względu na szczególnie wysoki strumień świetlny, zaleca się również stosowanie tych źródeł światła do doświetlania roślin w szklarniach.
Typ trzonka: E40 Specjalna odmiana lampy sodowej przeznaczona do przemysłowej uprawy roślin. Stosować wyłącznie w oprawach zawierających osprzęt elektryczny do wysokoprężnych lamp sodowych o mocy i napięciu oznaczonym na lampie.
Wszelkie odstępstwa od tego zalecenia mogą powodować nieprawidłową pracę lampy i prowadzić do jej uszkodzenia.

Ktos moze korzystal z tych zarowek ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 pomidory - BCN diesel, power skunk, roadrunner #2 i white domina. Najszybciej wyszedl diesel, spadla juz skorupka i lodyzka (jeszcze bez listkow, tylko z takim czubkiem smiesznym  wystaje nad poziom ziemi 1,5-2 cm. Pytanie jest nastepujace. Kiedy dawac je pod lampe, zeby nie przesuszyc za wczesnie i zeby ladnie rosly no i na jakiej wysokosci nad roslinkami lampe dac. W boksie temp jest 28,5 stopnia gdzies, wiec mysle, ze jest dobrze, ale nie mam odblysnika ani szybki i boje sie, ze albo je spale albo sie wyciagna. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam growerzy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, chce sie potwierdzic w przekonaniu czy to na pewno przenawozenie? Ja stawiam ze tak jeszcze dwa 2 temu bylo wszystko ok, temperatura ok,+2 wentyle dmuchajace na szczyty.Ost troche im zwiekszylem dawke i chyba to po tym jej wywaliło, zrobiłem dzisiaj płukanie 8l wody o ph 6,5
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemka chce wsadzis automata duzo czytalem ale to moja pierwsza pannienka w domu.

chce zrobic tak:podloze- doniczka 6 l zwykla ziemia z domieszka wlokna kokos i kermazyt

nawozy:-Mikoryza,Biohumus uniwersalny,Agrecol Mineral Żel,Planton K

owietlenie;- 4 razu swietlowki energooszcz po 23W

lub hps 100W [starcza swietlowki czy hps koniecznie?]oswietlenie

w nocy w dzien parapet

czekam na odpowiedzi z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+