Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przecież taka płaska przedziałka nie zabierze Ci praktycznie w ogóle miejsca, więc będziesz miał go tyle samo, a to czy są feminizowane i jakie masz nawozy akurat nie ma nic wspólnego z przegrodą

Jak obie będą miały przestrzeń dla siebie to wyjdzie im to na dobre, bo będą się czuły bardziej swobodnie, a i tak zagospodarują ją w 100%.

Pozdro!

PS: Zadbaj o interpunkcję :*

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam takie pytanko czy pomieścił bym 5 albo 6 pomidorków pod lampą hps 150watową? oraz czy wystarczy "kranówka"+biohomus ewentualnie coś na flo? pytanie dot. automatów aa i jaki automat z pomidorków daję spory plon i ma średni zapaszek? czy bardziej się opłaca normalne indoorki zrobić femi? i ile dni takie dochodzą

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wg mnie lepiej zrobić zwykłe femi zamiast automatów, to ile dochodzą zależy od gatunku i od tego kiedy przestawisz je z wega na flo. Kranówka + biohumus i coś na flo starczy, aczkolwiek lepiej zainwestować parę złotych w lepsze specyfiki. Podaj wymiary boxa, a nie moc lampy to będzie łatwiej określić ile się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no właśnie chciałbym żeby ktoś oszacował ile wejdzie pomidorków pod tą lampę ponieważ boxa mogę zrobić jakiego chce ale wiadomo wtedy lepszy sprzęt więc lepiej przypasować mniej więcej do tej lampy 4/5/6 ale i tak mi się wydaję że więcej niż 5 nie pójdzie pod tą lampę ale dzięki wielkie i serdeczne za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skoro możesz zrobić boxa takiego jakiego chcesz to może warto zastanowić się nad większym boxem i lepszym oświetleniem? :> np MH i HPS 600W i 100/100/200[cm].

Pewnie masz już lampę i dlatego pytasz, ale zawsze ją możesz komuś sprzedać i uzbierać trochę pieniędzy, żeby ruszyć z większym impetem - wiadomo, że poważniejsza inwestycja, ale też poważniejszy zysk, więc zwróci Ci się to po pierwszym sorcie (obojętnie, czy dla siebie, czy nie).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1) Jaką ta doniczka ma mniej-więcej pojemność (z tych zdjęć nie da się tego określić) i co to za gatunek? (bardziej chodzi o to, czy to aby na pewno automat)

2) Nawozy zacznij lać jak będzie miała z 3-4 tygodnie.

3) Jak będzie miała 3-4 piętra to już ją możesz naginać, uważaj, żeby jej przypadkiem nie złamać i rób to w ten sposób 

Pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1) Jaką ta doniczka ma mniej-więcej pojemność (z tych zdjęć nie da się tego określić) i co to za gatunek? (bardziej chodzi o to, czy to aby na pewno automat)

2) Nawozy zacznij lać jak będzie miała z 3-4 tygodnie.

3) Jak będzie miała 3-4 piętra to już ją możesz naginać, uważaj, żeby jej przypadkiem nie złamać i rób to w ten sposób

Pozdro ;]

Gatunek to blueberry, podobno auto ;]

Doniczka jest zrobiona z pudełka po lodach z algidy, jest doczepione jeszcze jedno żeby była wyższa, ma ok 10cm.

Czyli teraz ma 3 piętra, dobrze licze?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy nie zaszkodzi roślinie codzienne podlewanie? Podlewam codziennie bo zawsze po dłuzszym czasie ziemia jest wysuszona, nie wiem czy to wina wilgotności czy to normalne w boxach, a boje sie troche, że może zacząć gnić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+