Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

to zależy jak duży masz boks, ale moim zdaniem już czas. 4 tygodnie to przy prawidłowym rozwoju to wystarczająco długi weg.

a twoja roślinka bardzo ładnie się rozwija

Boxa mam 130cm - doniczka i oswietlenie to pewnie z 80cm zostanie, mocno ja trenuje od poczatku bo boje sie ze w boxie sie nie wyrobi, tagze od jutra zaczynam oswietlanie 12/12. Jeszcze jedno pytanie czy nawoz na flo od razu lac po nawozie na weg? Bo to beda inne nawozy niz na weg i zastanawiam sie czy raz nie przelac troche sama woda o ph 6,5-7,0 i potem na woz na flo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

elo szybkie pytanie chce na krotko spiac zarowe z kablem, mam trzy kolory zolty, niebieski i brazowy, ktory przymocowac do boku a ktory do dolu zarowki? Wiem ze glupie ale nie ma wyjscia, objechalem w chooj sklepow i nigdzie nie maja koncowki. Zarowka uvb.

dobra juz mam

pozdro....

btw ile mozna naswietlac rosline zarowka uvb? troche poczytalem na haszyszu ale co rolnik to inna metoda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zestaw-do-uprawy-growbox-hps-400w-akcesoria-promo

Co o tym myślicie? Opłaca się? Poluję (już dłuższy czas, były małe komplikacje) na jakiś dobry, gotowy zestaw, co prawda myślę o czymś większym (np 100x100x200), oświetleniem 600W (MH na wega i HPS na flo), dodatkowo w tym zestawie nie ma cooltube.

Z drugiej strony nie wiem, czy warto dopłacać drugie tyle, żeby mieć taki na przykład taki zestaw:

 

Dark Street 120 II - ZESTAW MINI

 
-Wyposażony Box uprawowy 120 x 120 x h180cm 
Zestaw zawiera:
. box: DarkStreet 120 v2
. oświetlenie: lampa HPS GIB 600W Flower Spectre z zasilaczem magnetycznym i odbłyśnikiem alu. tekstura + akcesoria
. wentylacja: wentylator promieniowy 420m3/h, filtr węglowy Eco 360-480m3/h, przewód wentylacyjny miękki
. wyposażenie dodatkowe: easy rolls, timer mechaniczny
Aby poznać dokładne parametry zestawu kliknij na zdjęcie.
 
 
Zestawy nie są okablowane, nie ma w nich doniczek etc


Mam w planach trzymać tam 4-6 dużych, dorodnych Pań. Teraz leci mi mój 3 sezon na out, ale w indoorze nie mam jeszcze doświadczenia, więc z góry dziękuję za wszystkie porady

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie ile roślinek do takiego pcbox'a zmieszczę?

na pewno Royal dwarf i diesel rider jak myślicie jeżeli bym sie uparł to i trzecia roślinka dałaby radę ?
bo mam w zanadrzu jeszcze :
annapurna AF
White widow AF
Gnomo AF
Cobra AF
NL AF
Oczywiście wszystkie feminizowane
Lumenów 5040
doniczka około 8L
Nawozy GHE :Florabloom, FloraGro, Ripen.
Fotoperiod:20/4
Box zrobiony z wkładem serca i pracy;)
Na razie box jest w fazie testów bez roślin. wszystko pracuje :
Lampy.. wiatraki.. higrometr.. Po jednej dobie będe widział temperatury max i min. pestki royal dwarf'a i DR już w wodzie. Pozdro

jest to pcbox wymiary 20cm -szer 45 cm -gł 45cm- wys

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+