Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no i masz rację. Podawaj ją razem z tnt, ale nie kumam dlaczego pomijałeś supervita.

Jak możesz zobaczyć w tabeli dawkowania GHE poleca dawanie azotu przez całą uprawe, z pominięciem 2 ostatnich tygodni.

tak sobie policzyłem proporcje z tabeli i wychodzi na to, ze GHE poleca w pierwszych 2 tygodniach flo dawać nawozy w proporcji

NPK 57 24 82, a w kolejnych tygodniach NPK 39 48 63. Oczywiście są to proporcje, a nie dawki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no i masz rację. Podawaj ją razem z tnt, ale nie kumam dlaczego pomijałeś supervita

Nie skumałeś bo źle się wyraziłem . Dodaję go zawsze do każdego podlewania, a pominąć chciałem go tylko i wyłącznie tekście, gdyż jest mało ważny w opisie tej sytuacji

Dzięki za wypowiedzi , tak więc przejdę pewnie stopniowo z nawozami, mieszając je w odpowiednie proporcje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

styropian mam pod spodem o to się nie martwię ale mam przy włączonej lampie 35 stopni a jak wyłączę na 2 godz. przy działającym wiatraku łazienkowym (15w) i żarówce w puszce (100w) to jest 16 stopni.Dodam że mam tylko jeden wiatrak wdmuchujący myślę dać drugi mieszający powietrze w boxie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+