Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Witam, planuje w tym roku zostawic jakies panienki w domu i wiaze sie z tym pytanie.. czy na wega koniecznie musi byc lampa mh?? Czy np. potrzymac 2 tyg na kilku kompaktach i pozniej odrazu pod hps..? Jeszcze jakbyscie mogli polecic jakas zarowe mh ktora podpasuje pod uklad do hps 250w..bo wiem, ze sa dwa rodzaje mh..pod statecznik rteciowki i wlasnie pod uklad hps'ow..box docelowy bedzie mial ok. 1m2, zastanawiam sie czy na wega nie zrobic mniejszego, wlasnie pod ta 250 ew. 150..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czytaj chłopie więcej.

na wega nie koniecznie musi być mh. może być cokolwiek, poprostu rośliny inaczej rosną.

to nie jest tak, że to żarówki nie pasują. To niektóre układy zasilania nie pasują do mh.

jak chcesz mieć lampe 250W to zrób mniejszy boks (znajomosc forum się klania)

na 1m2, potrzebujesz hps 400W minimum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema wszystkim
ja mam pytanko odnosnie Białego Rosjanina !
zakupilem 3 feminizowane pestki . i moje pytanie dotyczy tego czy jedna roslinka wyrosnie w boxie pod dwoma zarowami dajacymi razem 1700 lumenow . (box o zblizonych rozmiarow do tej ilosci lum) . i czy bedzie warta zawiniecia w blete czy moze sie to okazac klapą ..
jakies tam doswiadczenie mam ,male jest ale jest . to bedzie moja 2 uprawa . pierwsza niestety nie doszla do konca .
prosze o odpowiedz ludzi ktozy maja pojecie pozdrawiam i licze na odp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie box jest malutki i jesgo wielkosc jest zblizona do liczby lumenow ktora jest optymalna na ta wielkosc .

Box jest naprawde malutki , wielkosci pudełka po butach. Ciesze sie ze ty odpisales bo widzialem twoje grow z WR . i dobrze by bylo jak bys mi jeszcze napisal czy roslina poradzi sobie pod non-stop 24h (weg+flo)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chyba największe doświadczenie w mikro uprawach ma bebook.

możesz zrobić tak jak lopi (lepi sie) napisał, możesz tez trzymac cały czas 24/0, widziałem kilka GL z takim fotoperiodem przy AF i wyniki były zadowalające. Jedno jest pewne, jak masz taki mały boksik, to ostry trening będzie podstawą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+