Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no tu lampa wybacz ze sie wtrace ale ten zasilacz nie uciagnie kilkanascie wiatraczkow jego natezenie jest stanowczo za male aby to zrobic !!
Ten zasilacz posiada 0.5A = 500mA gdzie przecietny wiatraczek komputerowy 12x12 wygama 12V oraz 0.13-0.23A aby pracowal na pelnych obrotach.
Mowiac iz udzwignie on kilkanascie moze i bylo by mozliwe ale podejzewam ze wiekszy przewiew by je zatrzymywal lub by wcale nie wystartowaly gdyz potrzebuja one sily by sie rozkrecic.

Co do tych swietlowek to zalezy od sprzedawcy zreszta nie kazdy jest na nie odrazu heh nie takie numery sie robilo

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie ph. Otóż moje roślinki mają 14 dni i do tej pory rosną zdrowe. Z wysokim ph wody walczyłem do tej pory za pomocą kwasku cytrynowego ale od następnego podlewania chce zacząć lać pół dawki nawozu (biohumus). Czy nawóz będzie miał jakiś wpływ na ph? Dalej lać ten kwasek? A jeśli tak to więcej czy mniej? Dodam że skończył mi się test na ph wody dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Biohumus jak kazdy inny nawoz zmiejsza ph wody, wiadomo jeden wiecej jeden miej ale ja i tak nawet po najmocniejszym stezeniu nawozow podczas flo uzywam ph down, tak ze odpowiedz brzmi tak bedziesz musial dodawac kwasek.

Co do miernika/lub papierka jest zalecane aby takie cos posiadac pod reka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za info, tak właśnie myślałem ale wolałem się upewnić . Postanowiłem wstrzymać się z biohumusem do czasu zaopatrzenia się w jakiś miernik pH. W między czasie będę walczył samą wodą
albowiem mam automaty a czytałem że są bardzo wrażliwe na najmniejsze zmiany pH i wolę nie ryzykować .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+