Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

rozumiem,bo myślałem że to problem jakiś gdyż jedna z roślinek ta która była w lepszym stanie od poprzedniczki okazała się damką dziś, ale problem z nią jest taki że nie rośnie. Od kilku dni wydaje mi się że stoi w miejscu. Listki zielone chociaż 2-wa największe takie troszke jaśniejsze od reszty są. Inne listki bardzo malutkie głównie przy szczycie i wydaje mi się że już od około 4 dni nic się nierusza. Temperatura w granicach 25-27 wilgotność około 50-55.Roślinka wsadzona narazie do 2L doniczki Tak więc myślałem że to przez tą wilgotność może ale to nie to, no nic pozostaje mi czekac może cos się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemanko growerzy :elo:

male pytanko... kiedy zaczac podawac canna boost, i w jakiej dawce?(na 2l wody) i pozniej po jakim czasie zaczac podawac phosforplus i w jakiej dawce na 2l... czy lac tak jak napisane na etykiecie???


3 najstarsze WM maja 35 dzien zycia :) dwie pozostale 31... dostaja co 4-5 dni po 2l wody na 11l doniczke. (10ml Terra Flories, 3ml PK13/14, 3ml Power Zyme, kropla super vit`a) pH gotowej mieszanki 5,8...
ps.
wiem wiem.... spierdolilem LST, ale coz w nastepnej pojdzie lepiej :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lej że te nawozy tak jak na etykiecie od tego ona jest aby się do niej stosować możesz dawać ciut mniej ważne byle nie więcej ;) ii podlewaj może trochę rzadziej tak raz na 7 dni daj przeschnąć trochę ziemi zanim podlejesz znów

aa gąszcz ładny tam masz ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+