Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ello ;)

Z uwagi na nietypowe wymiary mojego boxa zrezygnowałem z pojedynczych doniczek i wsadziłem jeden, spory prostokątny pojemnik. Mam zamiar wsadzić tam 3 pomidory (WSZYSTKIE AF FEMI.) Czy muszę rozdzielić przestrzeń w donicy aby nie plątały się korzeniami czy mogę wsadzić je wszystkie 3 bez rozdzielania do jednego pojemnika??

Z góry dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie. ^^
Wystąpiły problemu. Budzę sie rano zaglądam do pomidorków a tam coś niefajnego. Otóż dzieje sie z nimi takie coś jak na zdjęciach. Listki lekko opadnięte,i na końcówkach brązowieją, a w jednej z roślinek nawet liść cały zrobił się taki sino-żółty i jakby wyschnięty. Czy jest to spowodowane tym że były za blisko lampy i wyschły czy może to być coś innego? 
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przy roślinie temp 28-29. Ziemia ph 5,5-6,5, światło narazie 24/7, woda mineralna z biedronki. Problem jest taki że nie mam szyby. Dopiero dziś będe montował.

Dodam że najbardziej poszkodowany listem po dotknięciu praktycznie się kruszy , czyli obstawiam na przypalenie. Co powinienem w tym wypadku zrobić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z temperaturą raczej już nic nie dam rady zrobić, jedyne co moge teraz tylko zrobić to wstawić szybe co za chwile zrobie ;/ porządnie nemęczyłem sie żeby zbić z 35 na 29 i już więcej patentów nie mam ...

Z wilgotnością też mam problem mam 2 mokre ręczniki a i tak nie przekracza 40 % wsadziłem dodatkowe nakrętki z wodą może coś pomoże ;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+