Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Wez sie zastanow co piszesz.On sie pyta czy mozna obrywac te liscie, ktore zaslaniaja topy.Ty odpowiadasz, ze tak, ale w koncowej fazie flo.Teraz piszesz o technice z jamajki, ktora nijak sie ma do tego co napisales wczesniej.Jakos glupio probujesz wybrnac.Choc to jest co prawda offtop, to radze juz tu nie smiecic.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. Mam pytanko,dziś zobaczyłem do szuflady i znalazłem 2 nasionka swiss mix out-door.A ,że do outa 2010 troche daleko :( I chciałbym się zapytać czy dało by rade je uprawiać w boxie?? Oczywiście wiem że odpowiedni trening. Chciałbym spróbować,czy ktoś już to robił ?? Pozdrawiam i dziękuje za wypowiedź. :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, dajmy na to, że istnieje sobie piwnica i w niej sobie stoi box, piwnica słabo wentylowana a są bardzo często palone papierosy i siekiera długo się utrzymuje. czy dym tytoniowy może jakoś negatywnie wpłynąć na rośline ? zs góry dzieki za odpowiedź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+