Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

okej zrobiłem pojemniczek z butelki z energizera, zrobiłem drenaż i wlałem trochę wody tak, że ściekło dołem ale zrobiła się trochę ciapa i nie wiem teraz czy kiełek może iść do takiej mokrej ziemi... bo ma aktualnie około centymetra, pojemniczek postawiłem na noc obok kaloryfera no i rano bym chciał sadzić. Co o tym myślicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesli rzeczywiscie nie masz takiej mozliwosci, aby ta temperature jednak podniesc, a zamierzasz oswietlac rosliny 24/0, to taka temperatura nie powinna szkodzic roslinom.Mozesz uprawiac w takich warunkach.

tylko ze w teorii i wg moich obserwacji czyli w praktyce planty rosną lepiej przy innych FP, 24/0 to dużo. z resztą, odsyłam do fizjologii roślin.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja wiem że lepiej rosną przy 18/6 ale temperatura nie pozwala mi na to więc dam 24

co to znaczy nie pozwala? do ilu spada w fazie ciemnej? ja osobiście wolałbym dać się wyspać roślinkom kosztem niższej temperatury w ciemni. Wóz albo przewóz... :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+