Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zestaw_do_uprawy_hps_cfl_swietlowka_kompaktowa

moze byc taka lampa na cala hodowle?

Zależy jaką masz powierzchnie boxa.

Moje pytanie: Zostało mi troche biohumusa i florovitu. Niestety termin ważności minął w 2010. Mogę je wykorzystać czy może zaszkodzić roślinkom?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Mam kilka pytań:

1. Nasionko mi kiełkuje i zaczyna się na końcówce rozdwajać czy już pora je wsadzić?

2. Po ilu dniach od zasadzenia włączyć lampe?

3. Mam microboxa (wys na krzak 20 cm) :P jakie oświetlenie dać na początku a jakie później?

4. Jak często podlewać wodą?

5. Jak często podlewać nawozem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Mam kilka pytań:

1. Nasionko mi kiełkuje i zaczyna się na końcówce rozdwajać czy już pora je wsadzić?

2. Po ilu dniach od zasadzenia włączyć lampe?

3. Mam microboxa (wys na krzak 20 cm) :P jakie oświetlenie dać na początku a jakie później?

4. Jak często podlewać wodą?

5. Jak często podlewać nawozem?

1.poczekaj az wyjdzie kielek i wsadz kielek w ziemie a pestke zostaw na powierzchi... wiesz ocb?

2.az wyjdzie z ciemi jakie 1-2cm

3. zalezy czy aoto flo, jesli tak do daj 20/4 lub 24/0, a jesli nie to daj 18/6

3.jak bedzie sucha ziemia... wsadz palca na glebokosci kilku cm i zobacz czy wilgotko

4 z nawozem to nie wime

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.poczekaj az wyjdzie kielek i wsadz kielek w ziemie a pestke zostaw na powierzchi... wiesz ocb?

2.az wyjdzie z ciemi jakie 1-2cm

3. zalezy czy aoto flo, jesli tak do daj 20/4 lub 24/0, a jesli nie to daj 18/6

3.jak bedzie sucha ziemia... wsadz palca na glebokosci kilku cm i zobacz czy wilgotko

4 z nawozem to nie wime

1. Wiem. ale chodzi mi o to, że kiełek się rozdwaja a nie skorupka. Źle to napisałem :P

2. zrozumiałem

3 Krzak nie ma przekraczać 20 cm. czy jeżeli zmienię oświetlenie na kwitnienie ( no właśnie jakie najlepsze) to roślinka przestaje rosnąć? Jeżeli nie to rozumiem, że zmieniam oświetlenie przy np 15 cm i będzie powoli rosnąć?

3. rozumiem

i mam jeszcze jedno pytanie:

Czy jeżeli skrócę czas wzrostu to wczesniej będzie gotowy? czy to nie ma żadnej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie mówiąc wsadzaj kiełka do ziemi już :D nie ma na co czekać. Ja zawsze na jakieś 5 pierwszych dni daję oświetlenie 24/h a później odrazu 18/6. Tak jest najlepiej :D Tak będzie troszke wcześniej gotowy jeżeli skrócisz czas wzrostu, bo faza wcześniej przejdzie na kwitnienie topy itp i zaczną Ci szybciej włoski brązowieć :) aż do harvestu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+