Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kacap, zdecydowanie sposob nr 1 (wdmuchujacy na dole, wyciagajacy u gory), i oczywiscie najlepiej bedzie jezeli zastosujesz dwa. Jesli jednak z jakis przyczyn jestes zmuszony zastosowac jeden wiatrak musisz wiedziec jakie konkretnie zadanie ma spelniac w twoim boksie. jesli zalezy ci na usunieciu z boksa nadmiaru ogrzanego przez lampe powietrza to zdecydowanie montuj wylotowy, jesli natomiast z temperatura nie masz problemu (w co nie wierze przy takich wymiarach skrzyni ;p) montujesz sobie wdmuchujacy, ktory wtloczy powietrze, a te zacznie szukac ujscia, i znajdzie dziure u gory (obieg wymuszony). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wg mnie najlepiej jest stosować na samej górze wyciągjący (jeżeli nie ma możliwości zastosowania 2;wtłaczający-wyciągający) Z prostego powodu; Ten na górze który wyciąga powoduje usunięcie gorącego (zurzytego; pozbawionego CO2 powietrza szybciej) oraz zasysanie świeżego chłodnego bogatego w CO2 powietrza z dołu( wystarczą same otwory; cyrkulacja i prawa fizyki robią swoje). Oczywiście najlepiej jest zastosować wenty na górze i na dole. Schemat 1 najodpowiedniejszy. 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam! Nie ukrywam że jestem świeży w temacie. Czytałem sporo i rodzi się kilka pytań :
Czy ta lampa będzie dobra na boxa szerokość około 50cm długość do 80cm wyskość nie więcej jak 70cm?
lampa_sodowa_hps_250w_nowa
jeśli tak to jak potem ją podłączyć do prądu ? może jakiś link ? nie mam tyle siana aby kupić gotową za 140zł ;) lampa ma być po 4-5 roślinek jak możecie to dajcie linki do tanich HPS albo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UciułanyGiecik - ja wrzuciłem kiełka do dużej doniczki i rośnie :D

Funisek - lampa_sodowa_250w_hps_profesjonalna_uprawa_roslin

Tylko poczekaj jeszcze 3 dni bo koleś wystawia takie lampki za 140-160 zł

2pacalypse - swietlowka_energooszczedna_polux_s_55w_e27_cool

Kup sobie taka :] taniej wyjdzie i do tego dorzuc jeszcze ta :

swietlowka_energooszczedna_24w_e27_6400k_polux
i bedzie gitarra :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+