Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Róznie bardzo zalezy od genów. Mam dwie rosliny od chyba ponad miesiaca 12/12 i nie kwitna. Natomiast widzialem tez u kogos po miesiacu na 12/12 ciagle juz ladne pre. Kwestia genetyki poprostu

:D

Zgadzam sie :] ale mysle, ze wiekszosc i tak raczej nie zejdzie ponizej miesiaca, jezeli chodzi juz o ta faze wlasciwa tworzenia kwiatow :wink: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich

znow mnie naslzo jakos tak na uprawe no i postanowilem zainwestowac w lampe.. Tutaj pojawia sie moje pytanie, gdzie moge dostac hpsa gotowego do pracy tzn z kondensatorem i ta reszta, nie pamietam nazw : P Oczywiscie oprocz allegro, najbardziej chcialbym 100w. Gdzie bym nie patrzyl to sa same zarowki : <

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Byndzek
16/8 starczy?

Starczy

2 świetlówki 18w 1350lm(cool white - osrama)

Zdecydowanie za mało, wyciągną ci się strasznie. 20 plantów, to już do jakiegoś microboxa nie wejdzie, a z wielkością doniczek też nie możesz aż tak 'żartować' :D (co najmniej ze 2-3 litry, kubeczki po jogurtach odpadają). Pamiętaj, że jak roślinie nie dasz dostatecznie dużo miejsca na początku, kiedy to bardziej rozwija korzenie, to może skarłowacieć i nie dać zadowalającego plonu.

Załóżmy, że dasz pojemniki 10x10x20 (dł x sz x wys), takich dwadzieścia wymaga co najmniej boxa o powierzchni 0,2 m2, a do takiego potrzeba co najmniej te 7000 lm (kalkulator podaje optymalnie 10000, no ale jedziemy po bandach :D)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

JuniorS bedzie szybkie palonko, elegancko, kiedy wogóle wracasz ?

Ja wyjeżdzam 11 wracam 23 lipca :] Aż miło wchodze w ten temat a tu każdy tak ładnie zieleni :D Pomimo iż mój balkonowy Lr będzie raczej malutki sądze ze spokojnie jakaś 5 z niego wyjdzie i będe jarał sobie na spontanie swoje palonko :]

Jutro sie wybieram na spota furka z ziomkiem tam gdzie mam 5 WW AF :]

Będą fotki i gdzieś niedaleko musze znaleść tam spota na White Rihno

Pozdroo :pener:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam pytanko.czy mozna tak naginac liscie,jeden do drugiego.nie wiem co wymyslec aby wiecej światla docierało do bocznych odrostów,te liście sa b.duże.Jak tak nie wolno to napiszcie co mozna zrobic z nimi ,czy mozna je chlasnac.
Nie moge zastosowac LST ,bo mam malego boxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+