Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemano!

Mam pytanie moja roslinka ma niedobór wapnia. Wiem ,ze mam do wyboru albo kupic dolomit albo skruszyc skorupke jajka. I tu moje pytanie czy ta skorupka z jajka ma byc gotowana czy surowa??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja chciałbym spytać, czy muszę mieć inne żarówki energooszczędne na weg i na flo ? Czy na to i na to mogą być takie same ? I czy tak z 4 żarówki około 20 - 30 W starczą na boks 50 x 35 x około 80 ? Planuję zrobić lepszy box na sadzonki na następny sezon i myślę, że gdy nie będzie on w użytku, mogą tak jakieś automaty rosnąć ;) Big Up ; )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak chcesz uprawiac automaty to znajdz zarówki o cieplej barwie swiatla (2700K itp) -lepsze na wkwitnienie
Jednak najlepsza na krzaczenie sadzonek i klonow jest zimna barwa swiatla (6700K itp) - lepsze na weg
To z kalkulatora:
Powieszchnia 0.175 m2

Minimalnie: 5250 Lumenów
Srednio: 7000 Lumenów
Optymalnie: 8750 Lumenów

Musisz wiedziec ile daja twoje zarowki lumenow, wtedy mozesz oszacowac czy starcza 4 czy potrzeba wiecej.

allegro philips 23W

Ta zarowka ma 1500 lm wiec musialbys ich miec z 5-6 na swojego boxa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

BMW_23 myślę , że dobrze zrobiłeś ;) Wygląda dobrze :)lipka nie jestem specem w oświetleniu, ale myślę że 400W spokojnie starczy, zresztą masz te przeliczniki lumenów wystarczy sprawdzić ;) A roślin wejdzie Ci tyle ile ich zmieścisz, zależy też czy autoflo czy nie ... Niektóre potrzebują większej przestrzeni inne mniej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

lolo zajebiste plenery tam masz u siebie :wink: fotki eleganckie

a mowisz ze rosliny male, ale to wina pogody bo pewnie u ciebie tez zimno w chuuj a to mocno ich chamuje, u mnie to samo.

Byndzek jak ruszasz z out'em to wrzucaj juz pechy do wody, od przyszlego tygodnia ma juz byc zajebiaszcza pogoda nie ma co czekac zwlaszcza ze juz polowa czerwca :wink:

jol :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+