Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lolo żyjesz? pokaż coś

ja obecnie nic nie mam jedyne co mam to protokół przeszukania :/

na szczęście wszystko z boxa znikło 10 min przed wejściem psów na chatę

outa na razie tez nie ma bo mam złamaną noge ale za niedługo cos wyombinuje

po za tym myślę o jakims mini boxie na świetlówki żeby nawet mamuśka nie wiedziała o nim :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam takie pytanko, chce zakupić hps 100w z uwagi na to że nie ma na allegro 70w i czy dam rade schłodzić tą setę do odpowiedniej temp w boxie o wys 47cm szer 43cm i głęb 29cm gdzie chce uprawiać sobie jedną roślinkę. Oczywiście z uwagi iż box jest bardzo niski będzie zamontowana szybka oraz hps chcę umieścić bez odbłyśnika bo szkoda mi miejsca tylko nie wiem jak z temp bo nigdy nie uprawiałem w micro. Mam dużo wiatraczków komp 80mm i 120mm ale nie wiem czy kupować lampę bo nie mam pewności czy sobie poradzą. Może ktoś próbował w podobnej wielkości boxie i podzieli się swoimi uwagami.pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1) Jaki jest najlepszy fotoperiod dla LR #2 w bardzo małym boxie? Myślałem nad 20/4 lub 24/0. A może lepiej zmieniać wraz ze zmianą faz (weg/flo)?
2) Jaka powinna być minimalna wysokość doniczki? Albo ile litrów? (przy poniższych wymiarach boxa)
Wymiary boxa wewnątrz (odjąłem grubość ścianek, więc taka powierzchnia jest dostępna dla roślinki):
Szerokość: ~22 cm
Głębokość: ~11 cm
Wysokość: ~29 cm

Proszę nie pisać postów typu: "zrób większego boxa", "to nie ma sensu", bo jest to eksperyment na początek, a nie poważna uprawa dla polonów..
Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+