Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[LED 200W veg / ~500W FLO] [3x WWxBB, 1x AH, 1x BB47, 2x Critical, 1x MM, 1xCheese]


Recommended Posts

To chyba dzięki temu rozkładowi diod na panelu. Jak widać nawet delikatne przysuszanie jakoś mocno nie zaszkodziło. Ciekawe co to będzie jak odpalę suplementację CO2 :D 

Do tego minimalistyczne podejście z nawozami i jest gitarka :D

 

Jaka woda najlepiej nadaj się do flushu? Myślałem o wodzie destylowanej, która to jest w stanie 'porobić' najwięcej wiązań z chemią z pączków. Myślicie, że będzie ok?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Flush to mit. Nie pamietam kto ale ktoś podał kozak stronę która to wyjaśniała. Na tyle bym się zgodził i pamiętał zabawny tekst  „ to tak jak byś wszedł pod prysznic i myślał ze wypłuczesz z siebie żelazo „ 😄

flush jest dobry jak widzisz ze rośliny się poblokowaly, za dużo jedzonka 

Edytowane przez AligatorOzi
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest nawet  canna flush do kupienia oczywiście. 
oczywiscie jest tez to ze probowalem, teraz znów nie robiłem flusha, powiedz mi jak ludzie z siatka w boxie robią flushe? ( No chyba ze podstawkę pod doniczkę i bawią się godzinami 😄 ) 

odstawic na 2 tygodnia przed ścinka oczywiste! 😄 skąd się wzięło 2 tygodnie wody na koniec? Po co flush skoro i tak lejesz sama wode 😄 

zmotywowales mnie do poszukania tego! Zaraz będzie edit 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 10.03.2021 o 22:16, Scooby-Doo napisał:

Jakiś czas temu, były na ten temat przeprowadzone badania w USA, gdzie wszelkie mity odnośnie flusha zostały obalone. 

Jeśli całkiem spoko ogarniasz angielski, to zapraszam do lekrury:

https://cannabis-science-consulting.com/flushing-cannabis/

Beng!

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+