Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

[LED 200W veg / ~500W FLO] [3x WWxBB, 1x AH, 1x BB47, 2x Critical, 1x MM, 1xCheese]


Recommended Posts

Raczej nie ma za dużo liści, była regularnie strzyżona :p

Chyba popełniłem taki błąd, że wszystkie Panny karmiłem w jednym czasie jednakowymi dawkami, a w namiocie 5 różnych odmian :x

Powinienem był podejść do tematu papu bardziej indywidualnie. Gdyby w namiocie była ta sama odmiana z jednej serii pestek to można było tak robić.

Amnesia miała chyba większe zapotrzebowanie na jedzonko :D

 

Do kiedy stosować nawóz?

 

Nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu, ale z uwagi na to, że mam bardzo dobrą wentylację w namiocie (4 wiatraki mieszające i jeden wyciągający o wydajności ok. 900m3/h) i pleśni się już nie obawiam myślicie, że jaki wynik z Wata wyjdzie? Z 1,3g/Wat?

Edytowane przez mlodszygerwazy
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, ichikaru napisał:

A jak słabo puchnie to może liści ma za dużo? Ja tak miałem.

Jak podejść do obcinania liści? Jest coś szczególnego na co warto zwrócić uwagę? Co zostawiać a co ciąć 🙂
W moim przypadku robię to bardzo intuicyjnie (jaka szaman szepnie do ucha tak się dzieje XD)  😮

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, tbi4 napisał:

Jak podejść do obcinania liści? Jest coś szczególnego na co warto zwrócić uwagę? Co zostawiać a co ciąć 🙂
W moim przypadku robię to bardzo intuicyjnie (jaka szaman szepnie do ucha tak się dzieje XD)  😮

Najlepiej czekać aż same odpadną i nie obcinać w ogóle. Szczególnie auto. Obcina się tylko jak przekarmisz azotem i wyrasta więcej liści niż topów. Albo w przypadku gdy bardzo zasłaniają inne odrosty. Jednak w tym przypadku polecam bardziej naginanie niż odcinanie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kurde jeden topek na jednej roślinie mnie zaniepokoił. 

Nie jest to chyba pleśń, ale pewności nie mam. 

Szczyt tak jakby się przesuszył (wszystkie liście że szczytu uschły totalnie, a sam topek zmienił kolor na bardziej brązowy, jak go wącham to nie pachnie jakoś podejrzanie). 

Co to może być? Niestety nie mam możliwości w obecnej chwili wstawić zdj. 

Edytowane przez mlodszygerwazy
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak by to była plecha na 100% byś wiedział. Bez zdjęcia ciężko powiedzieć. Ale oczywiście wiesz, że na końcu to normalne, że roślinka zaczyna wysysać papu z pojedynczych liści a nie wszystkich na raz i wtedy najczęściej topy zaczynają zmieniać barwę na brąz lub fiolet w zależności od gatunku. Ja bym się nie przejmował drobnymi zmianami. Mój goryl jest cały brązowy a purp fioletowy ;D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to chyba faktycznie było to co mówisz, nie wiedziałem, że roślinka zaczyna wysysać papu z pojedzyńczych a nie wszystkich na raz i to wszystko by tłumaczyło :D
Niemniej jednak przyciąłem delikatynie jednego topa, który był podejrzany i po dwudniowym suszeniu w kartonowym pudełku stwierdzam, że już jest dobrze. fazka bardzo energetyzująca i totalnie waląca w łeb. Byłem na spa (jacuzzi + sauny) i z reguły siedzę tam około 50 minut to teraz 90 i mi było mało :D

Muszę je chyba znowu pod siatkę do scroga wrzucić, bo łodygi się gną pod ciężarem topów :D 



#Dzień 92 z czego ~52 FLO

Ta amnezja to chyba jeszcze daleko do mety, co? Reszta tuż tuż... ;> :D

large.20210713_202457.jpg.c95a242f86d1cc9071fd44cd806c2115.jpglarge.20210713_202524.jpg.c6dabb2d9a1890644e6e2c5e1f2291f0.jpglarge.20210713_202531.jpg.c39857a3e84529615ecc3997ae1525d3.jpglarge.20210713_202548.jpg.d022dc23a62edd3b4cba0ed733103a0b.jpg

No i amnezia

large.20210713_202541.jpg.88c551f0953df9d24af97984d8ade800.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+