Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[LED 200W veg / ~500W FLO] [3x WWxBB, 1x AH, 1x BB47, 2x Critical, 1x MM, 1xCheese]


Recommended Posts

Rozkład mam spoko, bo wymiary panelu po złożeniu to jakieś 110x90cm
Jest 8 pasków o długości 110cm, czyli przerwy między nimi ~10 cm. Zwróciłem mocno uwagę na rozkład przy wybieraniu panelu :)
Jesteście w stanie podrzucić jakiś system autopot jakośc/cena?

//edit
Aukcja z moimi panelami wygasła, ale ja mam coś takiego tylko, że moje są 480W i jest 4 paski w zestawie. Kupiłem 2 takie panele i paski zmontowałem na jednym stelażu.

Coś takiego

Edytowane przez mlodszygerwazy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

#Dzień 31😄

O ile dobrze liczę

large.20210512_192655.jpg.b8b9520ec11a2b679b6696d1522e74f4.jpg

large.20210512_192720.jpg.f07f13be90d30c80e6c9ea30c15178a6.jpg

 

//edit

Przełączyłem na 12/12. Dziewczyny wykazywały niedobór fosforu. Dostały po porządnej dawce jedzonka i usunąłem im  zbędne liście, tzn. takie, które były suche i zjedzone przez niedobory. Nie znam się, ale podtrzymuję, że w dalszym cąigu nie wygłąda to najgorzej. Pozdro

Edytowane przez mlodszygerwazy
  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, ichikaru napisał:

Wydaje mi się, że to nadmiar azotu. Liście ciemne to raz i popalone końcówki(pazurki) to dwa...

Typowe dla nadmiaru azotu. Niektóre są małe? Bo panna też może się przez to zablokować/ złapać zawiasa 🙂

Z czym moze byc zwiazany jasniejszy kolor odrostow? Sam mialem takie same objawy i jestem ciekawy 😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, CelMarzeniaAtakZycie napisał:

Z czym moze byc zwiazany jasniejszy kolor odrostow? Sam mialem takie same objawy i jestem ciekawy 😜

Może odrosty wcale nie są jaśniejsze tylko reszta rośliny ciemniejsza? xD

A tak serio nie wiem xD Może słaby system korzeniowy się rozbudował i nie każdy odrost je tak samo.

Z moją ostatnią panną jak miałem ją w 4l doniczce to poszły tylko w główne szczyty olewając odrosty.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+