Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[LED 200W veg / ~500W FLO] [3x WWxBB, 1x AH, 1x BB47, 2x Critical, 1x MM, 1xCheese]


Recommended Posts

Fota z wczoraj, tzn. dzień 15. Nie miałem czasu jej wrzucić.

Dziewczyny przycięte, przeprowadzone do boxa na flo. Zmieniłem już oświetlenie, bo te 4x50W V-Tec pewnie nie dałoby rady ogrnąć powierzchni. Mogłem te reflektory w sumie dodatkowo wzasidź do boxa, ale już za późno... :D
Po strzyżeniu, były obficie (ale chyba bez przesady) podlane wodą z 3ml/l micro grow bloom. Siatka założona no i czekam aż wystrzelą.Z perspektywy zdjęcia nie widać dokładnie na jakiej jest wysokości, ale od 20 do 15 cm nad szczytami (zalezy od pomidorka). Jak myślicie, w którym tygodniu flo mogę rzucać nowe pestki do drugiego namiotu? w jakimś 3cim?

large.20210425_042612.jpg.06d5b3f8d42fb49d2e26e4e07c33b694.jpg

Edytowane przez mlodszygerwazy
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

one już są w 1.2x1.2x2.0m

to zdjęcie właśnie z tego namiotu,

na wczesnym vegu były w 0.7x0.7x1.7

 

Były ze 2 dni przesuszone (nieobecność), ale jak już napisałem pod wstawionym zdjęciem zostały obficie podlane chwile przed pstryknięciem fotki :)

 

\\edit

chyba zainwestuję w autopota

myślicie, że TEN wystarczy?

Edytowane przez mlodszygerwazy
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 25

Panny wykazywały lekki niedobór wapnia. Wczoraj dostały calmaga. Dodatkowo zainwestowałem w phmetr i ph down.

Wczoraj nie były podlewane jakoś obficie (tym calmagiem), a z racji, że znowu nie będzie mnie kilka dni dziś im zaserwowałem micro grow bloom "pod kurek". Niestety nie mam innej możliwości. Mam nadzieję, że do niedzieli wytrzymają na tej porcji. Dodatkowo sprawiają wrażenie trochę potarganych, a to z uwagi na trening i przesuszenie :x Ogólnie chyba nie wygląda to jakoś tragicznie biorąc pod uwagę, że średnio jestem u nich raz na 5 dni?

large.20210506_033053.jpg.722860da755c00a65e6b1bb307aced6f.jpg

Kiedy im włączać 12/12?
Dodam jeszcze, że zrobiłem lekką roszadę i najwyższe roślinki ustaawiłem w jednym rzędzie, niższe w kolejnym a najniższe w ostatnim. Siatka usytuowana spadkowo, by najniższe roślinki mogły się coś na nią załapać przed przełączeniem na flo :)

Czekam na opinie i uwagi

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemasz, będzie ciężko jak widzisz je co 5dni. Z czasem jak wszystko będzie Ok będziesz musiał podlewać nawet i codziennie. 

jedna dawka calmagu nic praktycznie nie zdziała, tak jak u człowieka trzeba brać przez jakiś czas 😄 ja daje go z reszta na przemian z woda, a jak jest zle to opryski.

mimo wszystko wyglada to coraz lepiej z każdym dniem 😄

mysle ze tez mógłbyś pomyśleć o fryzjerze, a przynajmniej te wiatraki z samego dołu widać ze prawie wyjedzone.

nie wiem jakie masz lampy w jakim kształcie, te najmniejsza dałbym w środek gdzie najwiecej lumenow to szybciej nadgonia.

Powodzenia i z fartem ! :elo:

Edytowane przez AligatorOzi
A z 12/12 to zależy ile miejsca masz, najlepiej sadze ze poczekać aż na wegu zapełni ci się siatka tylko nie czekaj potem zbyt długo bo jak ja będziesz ucinał popkorny :D
  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+