Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

[LED 200W veg / ~500W FLO] [3x WWxBB, 1x AH, 1x BB47, 2x Critical, 1x MM, 1xCheese]


Recommended Posts

Ale cudowne *.* a jak trochimy? Myśle ze już woda sama. Zależy jakie bursztyny chcesz uzyskać, ale jak sądzisz ze już napuchly to ogrnianiczaj jedzonko żeby lepsze w smaku, możesz tez miodek lac jak @ichikaru poleca, te myśle by to zrobić 

Edytowane przez AligatorOzi
Jednak Sory za późno miód xd
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No niestety @AligatorOziAle z tego co czytałem miód to nie melisa(Edit: melisa... sry ostatnio dużo piję xD Melasa analfabeto jeden) i trzeba małymi dawkami ale od początku flo żeby dało to efekt. Dodatkowo miód nie może posiadać skrobi kukurydzianej i innej chemii. Musi być naturalny. Ale efekt przerósł moje oczekiwania. Auto jakości dobrego Fem

Edit2:

A co do Twoich zdj.

Serio jak Ci już tak fajnie idzie... zainwestuj do następnego grow.

Wiem, że drogi bo ok 50zł za litr naturalnego od pszczelarza ale serio wywali Ci tichromy na całych liściach cukrowych. A smak nawet krótko po ścięciu jest "prawie" idealny. A aromat nie zawala sianem tylko słodyczą ;D;D;D

Teraz dawałem malutko... następnym razem dam 50% więcej ;D

Edytowane przez ichikaru
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kurde, ja mam miodu prima sort od zajebania. Szkoda, że o tym nie wiedziałem.

 

Dziś Panny dostały ostatnie dawki nawozów. Być może 2 panny, które są bardziej sativowe (nie znam się, ale sądząc po strukturze topków to chyba bardziej sativy) dostaną jeszcze jedną lub dwie dawki, bo wyglądają jakby jeszcze puchły.

 

Kurde to będzie bity cały dzień z dyni jeśli chodzi o trymowanko... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem jak to się stało... W boxie ok 52% wilgotności ostatnie tygodnie, 4 wiatraki mieszające z czego 2 na prawdę mocne. W ostatnim tygodniu w ogóle otworzyłem jedną ścianę w boxie i wiał tam jeszcze zewnętrzny wentylator, taki stojący... :(

Edytowane przez mlodszygerwazy
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+