Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak to jest zrobione


Beginner

Recommended Posts

Witam wszystkich farmerow.

Wiem ze tematow bylo miliony, ale bedzie i kolejny. Przy okazji moze ktos chcialby mnie poprowadzic a przynajmniej pomoc na poczatek ? 

 

Przymiezam sie do rozpoczecia przygody. 

Mysle nad namiotem 40/40/120 z aliexpres

Oswietleniem led kingled 600w (realnie duzo mniej) z aliexpres. Lampa ma 2 przelaczniki na wzrost i kwitnienie.

Jak z obserwacja takich paczek czy nie wzbudzaja podejrzen ? 

Ile krzakow do takiego namiotu na raz dac

Chcialbym niskie automaty ktore szybko wyrosna, fajnie jak nie beda mocno smierdziec 

Jaka odleglosc utrzymac miedzy swiatlem a roslina ? Czy na poczatku dac nizej i wraz ze wzrostem dzwigac ? 

Jakiego podloza uzyc i jakich nawozow ? 

Kolega cos mowil o gotowej ziemi z nawozami juz i potem tylko jakas odzywke bo automaty nie potrzebuja tyle i organicznie sobie wyrosnie.

Moze zamiast na aliexpres prywatnie kupic na ebayu albo skoczyc do czech bo mam blisko ? 

Nie wiem czy cos jeszcze chcialbym wiedziec. Zamiast odsylac do gotowych linkow ( duzo czytalem juz, ale wole z kims kto wychodowal juz troche porozmawiac) prosze poswiec mi chwile. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogolnie namiot myslalem na olx kupic uzywany 40x40x120 ? raczej najlepiej od prywatnej osoby bo unikamy sklepu. ( wlasnie w sklepie boje sie kontroli czy to stacjonarnie czy internetowo ) 

Led z aliexpresu myslicie ze sprawdzaja jak nie zamowie na fake danych ? przy okazji ona ma 7124 lumeny myslicie ze wystarczy ? 

nasiona z holandi beda wyslane paczka bo kolega tak od 15 lat robi, ale nie chce zdradzic swoich tajemnic...

a nawoz podobno biohumus mi wystarczy do ekologicznej roslinki, tylko mysle nad ziemia polecicie jakas ? 

czy czegos jeszcze potrzebuje ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+