Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W, AUTO femi : AK47x2 , Easy bud, Blueberry - Raczkowanie :)


Recommended Posts

Siemka, dodaje update :)

Pomidorki nr 1 i 2 dzien: 56 ( podaje dzień od wykiełkowania)

( kazde podpisane numerkiem na zdjeciu )

Zbliżenie pani nr 1 W porównaniu szczytowy kwiat vs kwiat z nizszych pieter - mam wrazenie ze juz niewiele jej zostało do konca, i pojawia sie teraz pytanie czy zdąze jeszcze jej dać jedzonko z boosterem od atami na wieksze kwiaty, czy juz raczej za pozno i zacząc płukać wodą , bez żadnej chemii?

Zbliżenie pani nr 2 - Tej chyba jeszcze sporo do końca zostało . Teraz karmić atami bloombastic? czy jeszcze poczekac?

Jak to się dzieję, pani nr 1 i 2 wsadzone do ziemi tak samo, były pielęgnowane tak samo, itp itd a w sumie nr2 jest mniej więcej 2 razy większa? hahah

 

Pomidorki nr 3 i 4 dzień: 35 ( podaje dzień od wykiełkowania )

Od kiedy dałam je bezposrednio pod lampe, przyśpieszyły, acz kolwiek wiem że też nie wyrosną na zbyt duże :(

Pani nr 4, czy ja dobrze widzę, że już przeszła na flo ?? Chyba troche za wcześnie .

Tak wiem, że ma lekko przypalonych kilka liści - niestety rosnąc dotkneły lampy

 

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg4.thumb.jpg.136cbdef3065fc15832592ccf200316c.jpg

5.jpg

6.jpg

Edytowane przez Alicja
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, bortek napisał:

Ja bym narazie nie karmił maja sporo azotu widac nawet na jednej lekko koncówki zjarane. Jak zaczna pokazywac braki to bym dał nawozy

Bortek ma racje na zdjęciu 4 widać że liście idą w kierunku "szpony" a to znak że pożywki mają po korek.:)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Alicja napisał:

@bortek @ja72 mowa o pani numer 4? Jezeli tak to te listki spalone z mojej winy :(. byly ustawione bezposrednio pod lampa i nie zauwazylam momentu kiedy kilka lisci dotykalo nagrzanej metalowej oslony od lampy .

Mnie chodziło o ostatnie zdjęcie.

Jednocześnie co by, nie mówić to kolor tych roślin , nie jest naturalny ... są zbyt ciemno zielone.

 

 

Edytowane przez ja72
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Goku Powoli sie wkrecam w uprawe haha, moze kiedys i cos z tego wyjdzie bardziej pochlebnego niz te wypierdki xD . A co do lampki to fakt, jest slabiutka :( . Przy nastepnym grow myslałam zeby sobie zakupic moduły od citizen clu048 150w albo clu058 300w , widze duzo ich na forum, takze chyba by i u mnie podzialaly, acz kolwiek boje sie ze spektrum nie ma takiego jak trzeba ? bo swieci na jasno, a inne lampy na np  rozowo bo maja rozne spektrum barwne. No jeszcze mam troche czasu na zastanowienie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+