Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W, AUTO femi : AK47x2 , Easy bud, Blueberry - Raczkowanie :)


Recommended Posts

No ja też nie radził bym ich podcinać bardziej.

Właśnie o tym mowa.

Pierwsze wyrosły mi giganty.

A teraz chociaż się staram jak mogę, wydaje mi się, że nie mamy za bardzo wpływu na wielkość rośliny.

Auto spoko do nauki ale co do plonu po takim czasie można poczuć się nieco rozczarowanym.

Ogólnie myślę ,że po za tym easy budem (bo strasznie szybko dochodzi) "opłaca" mi się jeszcze gorylka hodować na in ze względu na moc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, ichikaru said:

No ja też nie radził bym ich podcinać bardziej.

Właśnie o tym mowa.

Pierwsze wyrosły mi giganty.

A teraz chociaż się staram jak mogę, wydaje mi się, że nie mamy za bardzo wpływu na wielkość rośliny.

Auto spoko do nauki ale co do plonu po takim czasie można poczuć się nieco rozczarowanym.

Ogólnie myślę ,że po za tym easy budem (bo strasznie szybko dochodzi) "opłaca" mi się jeszcze gorylka hodować na in ze względu na moc.

One takie male wyrosly chyba przez ta lampe, bo patrzylam po forum i pod lepszymi lampami automaty wyrastaja zdecydowanie wieksze. Bo rośliny wygladaja na zdrowe nie mialam z nimi problemow z brakujacymi skladnikami . Ale do nastepnego grow pojda nowe lampy i troche przebuduje boxa, mam nadzieje ze wtedy juz bedzie jak nalezy ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka, czas na kolejny update :)

Pomidorki numer 1 i 2 dzien : 70

Pomidorki numer 3 i 4 : dzień 49

W tym tygodniu wszystkie pomidorki zostały podlane wodą bez nawozów, czyli muszynianka o ph 6,2

Trichromy u pani numer 1 mam wrażenie, że  wyglądają tak samo jak ostatnio, więc nie wiem ile do końca jej zostało

Pani numer 3 wygląda marnie, jakieś cienkie ma te gałęzie rzadkie liście, i czegoś jej brakuje ? mimo tego, że dostawała papu wczesniej.  tylko w tym tygodniu podlałam wodą wszystkie 4  bo tak radziliście, przez ciemny kolor liści który jest, wiec nie wiem co się dzieję :(, może dlatego że genetyka tej odmiany jest jakaś słabsza? nie mam pojęcia .

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek AN Grow mikro bloom ( ta seria co ma 3 butelki) to każdego 6ml na 1,5l wody co w sumie daje mix 18ml nawozu/1,5l i do tego dodaje jeszcze 4ml organicznego biobizz alg-a-mic. Co każde podlewanie dawałam papu, ale wiem teraz, że powinnam dawac co 2 raz, na zmiane z woda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a po co ci ten dodatek? nie widziałem żeby gdzieś był zalecany przez AN? 😜 w ziemi się pewnie sporo minerałów odłożyło... ja bym wziął je pod prysznic i mocno przelał wodą... i zobaczył jak będą wyglądać za parę dni... ogólnie to wiesz już pewnie że z tych krzaków to za dużo nie zbierzesz... ale zawsze coś no i doświadczenie 😄 

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Baaardzo dużo, teraz tylko woda do samego końca.

Przy następnym grow proponuję dawać po 1ml/1,5l każdego na wegu, później na indukcji po 2ml/1,5l grow + bloom od 4tyg. flo bloombastica.

Nawzó zawsze raz w tygodniu, jak będą piły trzy razy w tygodniu to dwa razy woda 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten organiczny nawoz sklada sie z alg wiec stwierdzilam ze bedzie dobry dla roslinki xD . A nie przeleje rosliny? zeby nie zgnila :( raz taka tygodniowa sadzonke przelalam, chluplo mi sie woda i na drugi dzien oklapla. Ja wiem ze duzo z tego nie bedzie, te swiatlo jest ch****e ... cos tam rosnie ale na pewno nie to czego sie spodziewalam. ale raz z takiego nie wypalu mialam kilka topow i nigdy lepszej fazy w zyciu nie mialam, wiec i tak bede szczesliwa z tego :) . No teraz zauwazylam, ze zla dawke dawalam, tak to jest jak sie przeczyta zle dawkowanie na internecie, najlepiej sprawdzic 5 razy wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+