Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W, AUTO femi : AK47x2 , Easy bud, Blueberry - Raczkowanie :)


Recommended Posts

Algi możesz lać, osobno od nawozu podstawowego, co do podlewania ja przyjmuję taką zasadę że daję 10% objętości donicy tj jak 5l donica to 0,5l wody, rośliny wtedy nie mają nadmiaru wody. Warto podnieść donicę żeby "wyczuć" jej wagę i podlewać kiedy robi się lekka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Czesc, kolejny update, troche mnie tutaj nie bylo, ale w sumie z roslinkami nic sie nie dzialo

Pomidorki numer 1 i 2 dzien : 87

Pomidorki numer 3 i 4 dzien : 66

Chyba niedlugo czas na zbiory przynajmniej pani numer 1, aczkolwiek brazowych trichromow sie nie doszukalam,

krzaczki numer 3 i 4 wyszly jeszcze gorsze niz 1 i 2 ale to chyba kwestia ze wsadzone pozniej i nie mialy tyle swiatla co poprzedniczki, ale jak sa to niech sobie juz rosna, zawsze cos tam bedzie :P

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 8 miesięcy temu...

Moj post juz troszke przestarzaly :( z powodu problemow zdrowotnych nie moglam kontynuowac swojej historii na forum, ale zaufana mi osoba wtedy pomogla dokonczyc to co zaczelam :harvest:

w sumie z tych 4 krzaczkow, bylo 79g a po wysuszeniu 15,5g

 w sumie jest to slaby wyniki xD spodziewalam sie czegos wiecej, ale po takiej lampie chyba nie moglam wymagac.

Juz od pewnego czasu szykuje sie na cos nowego, z nowa lampa i swiezym spojrzeniem na rzeczywistosc, niedlugo poleci kolejny growlog  :zen:

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moje gratulacje. Ważne, że swoje. Co do lampy, to myślę, że mimo wszystko, to nie tylko jej "zasługa". Nawet przy teoretyczne słabszej mocy Led a, można zrobić dobry wynik. Wydaje mi się, że u Ciebie głównym czynnikiem był nadmiar azotu, co spowodowało dosyć słabe kwitnienie, a co idzie dalej, małe kwiaty. 

Wracając do światła, to podpowiem, że obecnie bawię się Ledem JCBRITW 100W PRO full spectrum, gdzie realny pobór mocy, to raptem troszkę ponad 29W. Ale daje za to świetny PPFD. I z tego co widzę, wynik jakiego się spodziewam spokojnie przekroczy 1g/W. Więc według mnie, sama moc światła to jedno, przyswajalność przez rośliny i spektrum, to już co innego 😉

 

Pozdrawiam i udanego drugiego projektu. 

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 hours ago, Scooby-Doo said:

Moje gratulacje. Ważne, że swoje. Co do lampy, to myślę, że mimo wszystko, to nie tylko jej "zasługa". Nawet przy teoretyczne słabszej mocy Led a, można zrobić dobry wynik. Wydaje mi się, że u Ciebie głównym czynnikiem był nadmiar azotu, co spowodowało dosyć słabe kwitnienie, a co idzie dalej, małe kwiaty. 

Wracając do światła, to podpowiem, że obecnie bawię się Ledem JCBRITW 100W PRO full spectrum, gdzie realny pobór mocy, to raptem troszkę ponad 29W. Ale daje za to świetny PPFD. I z tego co widzę, wynik jakiego się spodziewam spokojnie przekroczy 1g/W. Więc według mnie, sama moc światła to jedno, przyswajalność przez rośliny i spektrum, to już co innego 😉

 

Pozdrawiam i udanego drugiego projektu. 

dziekuje :) .  ale no niestety z tymi nawozami tez troche przesadzilam :( a co do lampy to teraz bede zamawiala Samsung LM301H troche sie na nia wykosztuje, ale mam nadzieje ze sie sprawdzi i bedzie warto.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+