Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Człowiek uczy się całe życie!^^


Gość

Recommended Posts

1 minutę temu, Esned napisał:

Wszystko ładnie tylko postaraj się by ta mała donica była na wysokości tamtej by sięza bardzo niepowyciagala  chyba se taki masz zamiar 😇

Ona i tak jest najsłabsza z tych trzech ale masz rację dam coś pod nią :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, Buddah Grow napisał:

a moge zapytać po co wsadzilas tam ten foliowy worek ? 

Pojemnik był przezroczysty. Wpierw zamalowalem sprey ale za bardzo przebijalo światło wiec uznałem że lepiej jak wyłoże folia. Czytałem że korzenie nie lubią światła. Myślisz ze źle zrobiłem? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Buddah Grow napisał:

walczymy o to zeby ziemia miala jak najwiecej tlenu, zeby woda dlugo nie stała, zeby roslina szybciej piła nadwyzkę wody itd..., stąd np. doniczki airpot, smartpot.

....a Ty masz foliopot :blant2: w sumie takie na czasie

 

No tak masz racje... To mój start wiec takie uwagi wezmę sobie do serca... w obronie mogę powiedzieć że w foli i dnie jest dość sporo dziur i około 3cm kermazytu... człowiek uczy się całe życie 

20200427_145654.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zwykla doniczka 9l kosztuje 7zl. trzeba bylo brac takie 3.

bo kolejna rzecz ktora kazdy Ci odradzi to sadzenie wielu roslin w jednej doniczce. najdą na siebie i du*a trzeba ciąc, kombinować, tak to zawsze mozesz korzystniej obrocic, odsunac, miec zawsze pole manewru. kolejna rzecz - powiem tak po chlopsku one beda sobie podkradac zarcie i latwiej o problemy. system korzeniowy moze najsc na siebie kolejne problemy. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, Buddah Grow napisał:

zwykla doniczka 9l kosztuje 7zl. trzeba bylo brac takie 3.

bo kolejna rzecz ktora kazdy Ci odradzi to sadzenie wielu roslin w jednej doniczce. najdą na siebie i du*a trzeba ciąc, kombinować, tak to zawsze mozesz korzystniej obrocic, odsunac, miec zawsze pole manewru. kolejna rzecz - powiem tak po chlopsku one beda sobie podkradac zarcie i latwiej o problemy. system korzeniowy moze najsc na siebie kolejne problemy. 

No i mi zbiles...no tak masz oczywiście racje. Fuck:/ znów mam je przesadzać? 

😐

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+