Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

2x 150w CLU058 LED niecaly 1m2 :)


Recommended Posts

10 minut temu, nerwus napisał:

woda przed podlaniem za kazdym razem skalibrowana pod wzgledem ph 🙂 wiec dalej na to zwracac uwage co na podstawke wylatuje ? 

Tak, ziemia buforuje. Mozesz lac wyregulowane pH 6.5 a w donicy mozesz miec np 7. Jesli tak jest to wtedy podlej z pH np 6.0 i kontroluj. Mnie tak ziomek nauczył i sie to sprawdza doskonale.  W ten sposob tez zobaczysz jakie masz Ec w ziemi a nie gdybasz moze to moze tamto 😉

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, Guru napisał:

Tak, ziemia buforuje. Mozesz lac wyregulowane pH 6.5 a w donicy mozesz miec np 7. Jesli tak jest to wtedy podlej z pH np 6.0 i kontroluj. Mnie tak ziomek nauczył i sie to sprawdza doskonale.  W ten sposob tez zobaczysz jakie masz Ec w ziemi a nie gdybasz moze to moze tamto 😉

oki juz jestem troche madrzejszy 🙂 dziekuje a mozesz polecic jakis miernik elektroniczny do takowych pomiarów ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Siemka 69 dzień życia dziewczyn  nic się już z nimi nie dzieje spuchly tyle ile mogły  chodź jedna którą najwolniej się rozwijała wydaje mi się że przez doniczke torfowa chodź inne elegancko rosły itp ale tak to sobie tłumaczę  nie chce cos spuchnac ma trochę jeszcze białych wloskow no ale nie mam wyjścia czekam do piątku i leci kosa  bo potrzebuje szafę do suszenia A nie chce mi się teraz kombinować z kartonami żeby jakąś suszarnie na szybko ogarnąć  następne grow ogarnę sobie jakąś suszarkę :) i będzie ok A tymczasem wszystkie są git tylko jedna taki nie dojebek  

20200428_181647.jpg

20200428_181642.jpg

20200428_181639.jpg

20200428_181634.jpg

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Esned napisał:

Wszystko ładne pięknie a jakie tricho ?

ja bym potrzymał jeszcze z 2-3 tygodnie 😎

co ty myslisz ze jeszcze mozna je potrzymać tyle ??? nie mam jak sprawdzić tricho 😞 kupiłem mikroskop jakis ku**a za 60zł i nic tam przez niego nie widac chyba za duzy zoom ma 😄 jezeli powiesz ze mozna smiało jeszcze je potrzymac to potrzymam 🙂 bo moze ten nie dojebek jeden sie ogarnie chociaz 🙂 ale no widze po nich ze juz nic nie puchna  od conajmniej 2 3 tygodni 😄 nie wiem o co kaman 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oj jeszcze trochę nabiorą masy i napewno w mocy i jakości tez będziesz lepiej zadowolony sam teraz trzymam ile się da na bursztyny może nie puchną już tak ale zato się ładnie wybarwiaja j jedzą z liści 🙈 trzymaj trzymaj napewno nie zaszkodzi 😎 jak będą miały około 100dni przypuszczam ze będą bardzo fajne 😇

ja te kupiłem taki i leży w szufladzie większego gowna nie miałem w rękach 😂😂😂😂 kupiłem taki 30x słabiej widać ale jak poświecisz trochę czasu i dobrze się przyjrzysz to widać 😋

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+