Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x 150w CLU058 LED niecaly 1m2 :)


Recommended Posts

7 godzin temu, Creso napisał:

widać operacja cięcie już zrobiona 🙂 lekko chyba przyklapnięte są albo mi się tak wydaje 

 

no własnie przyklapnięte troche chyba już sucho miały 🙂 staram sie je nawadniac jak juz naprawde tego potrzebują 🙂 ale jedna to wody w ogole jak by nie piła donica ciezka caly czas ... wiec dalem jej teraz odpocząc dopiero co skończyłem podlewać 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 25.03.2020 o 02:06, Creso napisał:

też mam problem z jedną donicą inne szybciej schną a ta jedna powoli pije 

Ogólnie mam pytanie bo 2 dni temu podlewalem dziewczyny i teraz sa jakies oklaple mozliwe ze je przelalem? I sie naprostujaa? I ten kolor liści to jakiś niedobór?? 20200326_125044.thumb.jpg.36240babdd2020646f42b7099b13bbd1.jpg

20200326_125049.jpg

20200326_125047.jpg

20200326_125029.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam tak że zapomnę i troszkę przeschnie podłoże to liśćie opadają, podleje poczekam do kilku h bądź do następnego dnia rano i powracają do wcześniejszego stanu, a tutaj widać że głodne są 

Edytowane przez Creso
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

panowie potrzebuje pomocy jezeli mam dwa rodzaje roslin w szafie i jeden rodzaj mianowicie wchite widow  wydaje sie ze bedzie szybciej do scięcia to gdzie ja w takim razie moge suszyć taka rosline skoro szafa jest zajęta przez ak47  ??  czy nie bedzie problemu w normalnej szafie bez wentylacji nie wiem uchylone drzwiczki czy cos w tym stylu bede wdzieczny za jakąkolwiek pomoc 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+