Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2x 150w CLU058 LED niecaly 1m2 :)


Recommended Posts

siemaneczko witam wszystkich  zaczynam z własnym projektem
Szafa wlasnorecznie robiona wymiary (wys. x szer. x głęb.): 176 x 118 x 78cm

8 pięknych panien 5xak47 i 3x white widow 🙂 oczywiscie wszystkie auto

nad filtrem weglowym oraz wentylacja rozpisywac sie nie bede bo to nic nadzwyczajnego 🙂 (wentylacja pasywna jak cos:))

nawozy canna terra vega  i canna terrra flow pozniej kupie jakis booster na kwitnienie :)

donice 8x bodajze 6 litrowe nie pamietam dokaldnie 😄

120191027_120647.thumb.jpg.801411244658660154c2d6b8a4c76cd3.jpg

szafka jak na moja amatorszczyzne zle nie wyszla 🙂

20200225_203657.jpg

panny wyszły z ziemi 🙂

20200306_200901.jpg

początek drugiego tygodnia 🙂

 

20200309_123545.jpg

a tutaj zaczynamy 3 tydzien z zycia 🙂 moich zon

  • Like 1
  • Upvote 7
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piknie.  8 żonek na początek bravo ty .

Jedynie zrezygnował bym z tej foli na ścianach .

Jak się nie mylę dałeś koc ratowniczy.

Biała ściana wystarcza .szkoda roboty.

Kibicuję ! 

 

 

Edytowane przez Goku
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko petarda ale tak jak napisał Goku :) Lepiej było zostawić te białe sciany. Lampki sam robiłeś czy jakies z OLX bo widziałem tego pełno teraz.

PS. Ile maja faktycznej mocy ? 150 to już pobór roboczy ?

Edytowane przez Maaac
edit.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Goku napisał:

Piknie.  8 żonek na początek bravo ty .

Jedynie zrezygnował bym z tej foli na ścianach .

Jak się nie mylę dałeś koc ratowniczy.

Biała ściana wystarcza .szkoda roboty.

Kibicuję ! 

 

 

Myślałem że jak zostawię same biale ściany to będzie lipa więc dałem nie koc A mylar 🙂

Godzinę temu, Maaac napisał:

Wszystko petarda ale tak jak napisał Goku 🙂 Lepiej było zostawić te białe sciany. Lampki sam robiłeś czy jakies z OLX bo widziałem tego pełno teraz.

PS. Ile maja faktycznej mocy ? 150 to już pobór roboczy ?

Tak jak piszesz jedna ma 150w poboru  i kupilem na olx koleś zna się na rzeczy i dają radę te lampiony 🙂

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, ichikaru napisał:

No stary ambitny start na forum. Dziewczynki wyglądają mega zdrowo. Jaka ziemia? Widzę także perlit.

Elegancko podkopane pod samą szyję. Będzie ładna dżungla.

ziemia w jednych to Canna terra profesional a druga to canna terra profesional plus roznia sie tym ze ta plus nie ma perlitu i taka jakas inna jest szybko sie sucha robi :) zas w drugiej ziemi znowu trzyma dosc dlugo ta wode :) w kazdym badz razie no narazie widac ze idzie wszystko git :) a ta dzungla to mnie przeraza nie wiem czy to ogarne :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak byś miał FEMy sam mógłbyś regulować weg. Ewentualnie zrobić ScrOG. 

Tak czy inaczej tak mało miejsca wcale nie masz. Auto wysokie nie rosną a nawet jeśli masz dużo przestrzeni.

Wg mnie będzie ok. Ja poprzednio w 40x40 trzymałem 3 panny i dało radę

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 11.03.2020 o 10:32, ichikaru napisał:

Jak byś miał FEMy sam mógłbyś regulować weg. Ewentualnie zrobić ScrOG. 

Tak czy inaczej tak mało miejsca wcale nie masz. Auto wysokie nie rosną a nawet jeśli masz dużo przestrzeni.

Wg mnie będzie ok. Ja poprzednio w 40x40 trzymałem 3 panny i dało radę

powiedz mi duzo dluzej wychodzi hodowla feminizowanych  w sensie od ziarna do zbiorów?  czy jest to mniej wiecej tyle samo czasu co w automatach ? 

Edytowane przez nerwus
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, nerwus napisał:

powiedz mi duzo dluzej wychodzi hodowla feminizowanych  w sensie od ziarna do zbiorów?  czy jest to mniej wiecej tyle samo czasu co w automatach ? 

Może być tyle samo, może być nieco krócej. Kwestia jest taka że Auto są mieszane z genami Ruderalis czyli tak jakby rozcieńczane są geny macierzyste... a co za tym idzie smak,moc,wydajność są obniżone. Jak dla mnie osobiście to lepiej walić pełnosezonowe odmiany bo są po prostu lepsze... 2 tyg nie zbawi a moc czasem różni się diametralnie miedzy Auto a pełnosezonówkami. Poza tym... jak w auto coś spierdolisz to zabiera ci z plonu praktycznie ZAWSZE a jesli chodzi o pełnosezony to zawsze odbije i plon jest taki jaki powinien być. To moje zdanie ponieważ jestem wierny uprawie sezonów :) może teraz niech jakiś fan automatów się wypowie jak to wyglada z jego strony

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+