Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2x 150w CLU058 LED niecaly 1m2 :)


Recommended Posts

Piękne panny. Pisałem Ci, że będzie problem z miejscem 😄

Haha zbuduj suszarnie z kartonu i wstaw do boxa bez problemu będzie.

Miałem ten sam problem ale później doszedłem do wniosku, że mogłem je ciąć w tym samym czasie.

Więc jeszcze poczekaj aż będzie bardziej puchła.

 

Zdjęcia mojej suszarni dla przykładu:

2003243672_suszarkaeb.thumb.jpg.4cb12cd8d96003e5be712fb3744f7479.jpgszafa.thumb.jpg.250b3b4d372ca352768ae97c76a48dca.jpg

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, ichikaru napisał:

Ta jedna z przodu chyba głodna... Ja bym nie żałował wody.

No ja wody nie żałuję nikt mi nie napisał na moje poprzednie zapytanie jak mam dawkowac nawozy  co podlanie mogę nawozic?? Bo jak robię to co drugie podlanie to właśnie wychodzą niedobory 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powinieneś sprawdzać co Ci wypływa do podstawki. Jesli niskie Ec to nastepne podlanie tez nawóz z PH tak samo można latwo kontrolować jesli masz wysokie pH w ziemi bo ci zbuforowalo to nastepne podlanie dajesz mniejsze pH pozywki/wody. Mnie tak ktos nauczyl i sie sprawdza. Pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, Guru napisał:

Powinieneś sprawdzać co Ci wypływa do podstawki. Jesli niskie Ec to nastepne podlanie tez nawóz z PH tak samo można latwo kontrolować jesli masz wysokie pH w ziemi bo ci zbuforowalo to nastepne podlanie dajesz mniejsze pH pozywki/wody. Mnie tak ktos nauczyl i sie sprawdza. Pozdro

Tak jak kolega napisał. Swoją drogą jeśli nie masz problemu z PH  to tym co mają niedobory daj więcej karmienia a potem znowu wodę. Lepsze to niż co podlanie dawać odżywki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Guru napisał:

Problemy z karmieniem moga byc również przez nieodpowiednie pH wiec ja bym zaczął od kontroli tego co sie wylewa dołem donicy. Zajmuje to dwie minuty i bedzie jasna sprawa w czym problem🙂   Takie moje zdanie ale oczywiście mogę się mylić 😉

woda przed podlaniem za kazdym razem skalibrowana pod wzgledem ph 🙂 wiec dalej na to zwracac uwage co na podstawke wylatuje ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+