Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2x 150w CLU058 LED niecaly 1m2 :)


Recommended Posts

5 godzin temu, nerwus napisał:

Siemanko po dłuższej przerwie trochę musiałem przyspieszyć zbiory bo  się przeprowadzam i muszę swoją chatę wystawić na seel  więc 2 mają poszła kosa dzisiaj 9 mają panny zostały wysuszone większość trihomow mlecznych gdzie nie gdzie widać bursztyny  ogólnie z 8 roślinek wyszło mi 440 g suchego palonka testa dzisiaj zapalilem  i fajno to robi  trochę w smaku chu***a ale tragedii nie ma  teraz wszystko wylądowalo  do słoików  jak będzie za mała wilgoć to nie zaszkodzi jak wrzucę do słoika skórkę po cytrynę ??? 

20200509_152949.jpg

20200509_232635.jpg

Nie zaszkodzi tylko monitoruj caly czas poziom wilgotnosci, zmien polozenie stuffu i nie przesadz. Moze byc cytryna, pomarancz, limonka 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, Esned napisał:

A najlepiej zakup saszetki co utrzymują wilgoć starczają na długo 😅

nie chce mi sie juz w to bawić zobacze sobie c skorka od cytryny w sensie jak ja wrzuce i po jakims czasie zobacze ze sloik jest zaparowany to nalezy go na jakis czas otworzyc ?? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

oki w takim razie dziekuje wszystkim za porady prosze o admina o zakonczenie tego growloga pierwszy bo pierwszy nastepny bedzie lepszy 🙂 do miłego pozdro ps przed nastepnymi zbiorami zaopatruje sie w trymer 😄 bo to jest nie pojete jakie to monotonne i wkurzajace 😄

Edytowane przez nerwus
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 10.05.2020 o 16:11, Buddah Grow napisał:

zrob sobie dry trimming zamiast mokrego. dla mnie to lepszy sposob. to do nastepnego :blant2::toptop:

i tak zrobie 🙂

Takw ogóle juz po relacji ale sie zapytam 🙂 jakie polecacie pestki i od kogo bo chcialbym spróbować teraz jakas inna fajna odmiane auto 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+