Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2x 150w CLU058 LED niecaly 1m2 :)


Recommended Posts

3 minuty temu, Esned napisał:

Oj jeszcze trochę nabiorą masy i napewno w mocy i jakości tez będziesz lepiej zadowolony sam teraz trzymam ile się da na bursztyny może nie puchną już tak ale zato się ładnie wybarwiaja j jedzą z liści 🙈 trzymaj trzymaj napewno nie zaszkodzi 😎 jak będą miały około 100dni przypuszczam ze będą bardzo fajne 😇

ja te kupiłem taki i leży w szufladzie większego gowna nie miałem w rękach 😂😂😂😂 kupiłem taki 30x słabiej widać ale jak poświecisz trochę czasu i dobrze się przyjrzysz to widać 😋

no oki a powiedz mi lać jej w takim razie jeszcze jakies nawozy czy juz sama wode ???? a dwa to kiedys ktos mi mowil ze jak za dlugo bede trzymac to tez du*a bo niby moc bedzie slaba itp itd prawda to ? 

Edytowane przez nerwus
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na uparciucha byś mogl im wlać ostatnie podlanie nawozami pół dawki co lejesz zawsze  albo już do końca wodę  🙈

zalezy czy wolisz by kopało i bardziej kanapowy to trzymasz do 30% bursztynów a jak bardziej lajtowy to mleczne najlepsze  😋

Pewnie ze się są tylko minimum 30x powiększenie mniejsze nie ma

sensu 👍

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czytałam na zagranicznym forum że, sprawdza się gotowość do zbioru po kolorze tych witek na kwiatkach im ciemniejsza tym bardziej roz*ebie banie, więc im dłużej przetrzymujesz tym większy power, nie wiem ile w tym prawdy. Ale tak czy siak ja bym jeszcze je potrzymała dla pewności :) Powodzonka, bo wyglądają pięknie :blant4:

Edytowane przez Alicja
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

On 4/28/2020 at 6:16 PM, Alicja said:

Czytałam na zagranicznym forum że, sprawdza się gotowość do zbioru po kolorze tych witek na kwiatkach im ciemniejsza tym bardziej roz*ebie banie, więc im dłużej przetrzymujesz tym większy power, nie wiem ile w tym prawdy. Ale tak czy siak ja bym jeszcze je potrzymała dla pewności 🙂 Powodzonka, bo wyglądają pięknie :blant4:

Gotowosc sprawdza sie po trichomach lupa jubilerska 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

On 5/5/2020 at 9:01 AM, Virandell said:

Gotowosc sprawdza sie po trichomach lupa jubilerska 

o kurde :o to ja raz zebralam wlasnie jak zbrazowialy i bylo git xD, teraz juz niedlugo szykuja mi sie male zbiory to bede musiala sie wczytac w temat, dzieki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko po dłuższej przerwie trochę musiałem przyspieszyć zbiory bo  się przeprowadzam i muszę swoją chatę wystawić na seel  więc 2 mają poszła kosa dzisiaj 9 mają panny zostały wysuszone większość trihomow mlecznych gdzie nie gdzie widać bursztyny  ogólnie z 8 roślinek wyszło mi 440 g suchego palonka testa dzisiaj zapalilem  i fajno to robi  trochę w smaku chu***a ale tragedii nie ma  teraz wszystko wylądowalo  do słoików  jak będzie za mała wilgoć to nie zaszkodzi jak wrzucę do słoika skórkę po cytrynę ??? 

20200509_152949.jpg

20200509_232635.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+