Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 120W MK-ULTRA, OG KUSH


Dzik

Recommended Posts

Po dwóch tygodniach po użyciu można juz sadzić zwyczajne rośliny.

Powiem ci szczerze że w ogóle nie to nie wierzę. Jeśli glifosad się zneutralizował to w żadnym stopniu nie może szkodzić. Nawet gdyby się nie rozkładał to nie ma możliwości żeby się mnożył razem z rośliną. Jest to zupełnie nieracjonalne. 

Nie wykluczam że wyrzucę. Zapraszam do dyskusji jeśli ktoś ma jakieś opinie na ten temat.

"W eksperymentach na zwierzętach również nie wykazano szkodliwego działania glifosatu, nawet przy bardzo dużych dawkach na kilogram masy ciała."

Wg. mnie zagrożenie jest żadne.

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie się wydaje, że teraz eksperymentujesz i trochę za bardzo kombinujesz.

Wiem, że jesteś znacznie bardziej doświadczony ode mnie i szacun Ziom bo zawsze doceniam Twoje porady i sugestie i nie myśl sobie, że po Tobie jadę.

Wiesz nie znam się jak ekspert ale się wypowiem.

Co do glifosatu czytałem, że to temat kontrowersyjny i nawet jeśli jest toksyczny to w kilku przypadkach jest najwyżej na niskim poziomie.

Ale nie zerowym 😜

Sprawdziłem kilka źródeł i wszystkie podają, że produkowała je firma walcząca z GMO.

I dopiero od kilku lat jest to temat kontrowersyjny bo jakaś inna konkurencyjna firma zrobiła badania. Czyli chodzi o Hajsy ;D

To tak jak z antyszczepionkowcami hehe

Bardzo się cieszę, że żyjesz tak btw.

Z fartem przyjacielu

 

Edytowane przez ichikaru
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Goku napisał:

Te po glisofacie lepiej wyrzuć .

Pozdro .

Nie zgadzam się jeśli owa roślina przeżyła oprysk roundup"em to w glebie okres kadencji jest już znikomy(max miesiąc deszcz podlewanie itp.) Bo jeśli ruszyły to w roślinie nie ma  już oprysku:) wiem bo sam używam tego oprysku na polu. Ale to aż dziwne że te małe dziewczyny przetrwały oprysk... Uprzedzam że w glebie na polu szybciej się wytraci niż w doniczce. Ale tak czy siak roślina po zaaplikowaniu oprysku nie rośnie już normalnie. Może być karzeł, również mało może rodzić owoców ( Wręcz pewne) 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tydzień 2

large.IMG_20191224_133252.jpg.cfc9a1097406cfd55eceb39c06d06cac.jpg

Jak widać glifosad nie odpuszcza. Te dwie skażone idą w kosz. Je***a trucizna.

Pozostałe 2 to MK-ULTRA od T.H. Seeds, O.G. Kush od Dinafem.

Na wacie są Green Gelato x Gorilla Glue i Purple Queen x Gorilla Glue od breedera @Goku ! 😄

Ziemiórek nie ma. Może zatruły się glifosadem 🙂 Tak poważnie to pewnie dlatego że zmieniłem nawozy na standardowe Plagron Coco i uprawiam w kokosie.

 

 

Edytowane przez Dzik
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+