Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

OG Kush w systemie uprawy SCROG


Recommended Posts

Oto fantastyczny wygląd, jaki może mieć OG Kush Dinafem jeśli używasz metody scrog (Screen of Green) Jak widzisz, wszystkie te gałązki pełne neonowo zielonych pąków należą do jednej OG Kush. I nic nie stoi na przeszkodzie, by twoja roślina wyglądała tak samo, jeśli postępować będziesz zgodnie ze wskazówkami i filozofią Screen of Green.

 

SCROGDINAFEM_blog_full_3_blog_full.jpg

 

W tym filmie pokażemy wam co się stanie, gdy połączymy naszą OG Kush z jednym z najbardziej przydatnych i skutecznych do zwiększenia produkcji (i kontroli wzrostu) konopi elementów uprawy - systemu siatki SCROG, który tworzy roślinę przysadzistą, ale tak duża i rozgałęzioną, że wydaje się, że zawiera w sobie kilka roślin. 
 
Cały sekret polega na tym, że siatka podpiera łodygi rośliny, co daje im dodatkową siłę, którą mogá wykorzystać, by zoptymalizować produkcję na drugorzędnych gałęziach oraz by sprawić, by topy stały się większe. Ale siatka również prowadzi łodygi, aby rosły w osi poziomej, umożliwiając liściom wchłanianie większej ilości światła w sposób równomierny, a tym samym pozwala uzyskać bardziej produktywne plony z każdej rośliny.
 
 
Osiągnięcie takich efektów z OG Kush nie jest możliwe bez uprzedniego poddania marihuany odpowiedniemu przycięciu końcówek lub FIM. Ważne jest, by obciąć końcówkę w takim precyzyjnym momencie, by skierować wzrost przez panel siatki tworzącej system SCROG. Gdy to zrobimy, nasza roślina zacznie powoli nabierać bardziej zaokrąglonych kształtów, jak OG Kush na filmie, a jej naturalna pionowa forma zacznie się przekształcać, tworząc plejadę pięknych odgałęzień.
 
System SCROG stosowany przy uprawie marihuany jest skuteczny i na pierwszy rzut oka bardzo prosty, ale wymaga dużej staranności. I jest przystępny cenowo, zwłaszcza, gdy w naszych rękach jest możliwość uzyskania najlepszej wersji odmiany, która doskonale nadaje się do tego celu. Genetyka OG Kush zapewnia jej niską i rozgałęzioną strukturę; podczas gdy siatka SCROG pomaga jej rozszerzyć się i umożliwia topom osiągnięcie ich pełnego potencjału. A jedną z zalet tego systemu jest to, że pozwala by światło łatwiej przechodziło przez baldachim rośliny i docierało do kwiatów. 
 
Nasza OG Kush kwitnie szybko (na zewnątrz jest gotowa w październiku, a w pomieszczeniach w 55 dni) i może osiągnąć 24% THC i 0,23% CBD. Właśnie dlatego stała się jedną z najbardziej popularnych odmian w naszym katalogu, dzięki smakowi cytrusów i benzyny, silnemu działaniu, które wiele osób określa jako ''euforyczny trans". Jej linia genetyczna związana jest ze słynnym szczepem ChemDawg (hodowcy ChemDog) i jest wynikiem skrzyżowania Chemdog z hybrydą tajskiej Lemon i Kush z Pakistanu (75% Indica / 25% Sativa). Teraz hodowla tej wspaniałej odmiany oraz uzyskanie najlepszych wyników jest dostępne dla każdego. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+