Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED marshydro 240W | STRAWBERRY GUM


Recommended Posts

Sieeemaneczko!!   :toptop:

 

co nowego ? ✌️

to tak, po pierwsze wyje**lem siatke, bo sie zje*ała , a zamiast tego panienke pokrępowałem tak żeby ja maksymalnie rozłożyć 

i powiem szczeże że efekt moim zdaniem jest lepszy, bo dolne partie teraz dostają więcej światła :rasta:

 

top max leci już drugie podlanie:konopia:pierwsze dałem 2 ml i litr wody  , a wczoraj 4ml i 2 litry

puki co idzie świetnie , wręcz bezproblemowo , co z moim doświadczeniem mnie bardzo szokuje i niezmiernie cieszy !!!! :mexican:

puchnie aż miło , po top maxie wydaje mi sie że bardziej :happy_flo:

do końca jakieś 3 tygodnie ale to jeszcze sie okaże , jedyny termin jaki mnie goni to chęć zajarania własnego topka :ganja:

fajjj.jpg

fajne.jpg

fajne1.jpg

ff.jpg

fff.jpg

gdh.jpg

góra.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Łohohoho Przyjacielu ;D z Twojej jednej będzie tyle co z moich 3 auto ;D Albo i więcej jak jeszcze napuchnie ;D

No Stary... Szacun! Poziom! ;D

Co do Top max to ja bym na tym etapie już dał max dawkę bo Ci ładnie napuchły to teraz niech grubną ;D

Masz jeszcze coś dodatkowego na bloom? Czymś jeszcze je karmisz?

I tak z innej beczki.  Będziesz kombinować z tym smakiem? Bo szczerze umieram z ciekawości.

Ewentualnie może herbatę truskawkową powsadzaj przy suszeniu ;D jest dosyć aromatyczna

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie miło to słyszeć 🙂  no niestety nie mam nic więcej. Mam jeszcze tylko terra Flores ale nie chce tego mieszać  

 

zobaczymy z tym wynikiem

A z tym smakiem nie uwierzysz, już próbowałem, 

Zakupiłem aromat na bazie alkoholu i dałem na wacik w pokrywę i stary zajebiscie wyszło ci powiem 

Nie psuje to smaku a zajebiscie pachnie i przy paleniu też 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kurde, mi się wydaje to takie kulawe dodawać aromat 😄 wiesz... jak masz to dla siebie i tylko ty to smażysz to ch*j z tym, Ale np. jak bym w coffie trafił coś takiego to bym się wkurwił 🙂 

Dbamy, pielęgnujemy, spuszczamy się nad nimi nie po to żeby jarać aromat ze sklepów 😄 Terpeny w dobrych odmianach są tak intensywne że nie powinno zostawiać ci niedosytu... 

Ale to kwestia indywidualna co robisz ze zbiorem.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mówię że całe będę aromatyzowal. Jak wyjdzie mi zajebisty smaczek to nie będę nic dodawać ale jakby np moja dziewczyna chciała zajarac to wiesz jak to kobiety, preferują bardziej owocowe aromaty 🙂 a i jak kumplom opowiadałem to też byli zainteresowani 

Zawsze to coś nowego dla nich 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+