Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED marshydro 240W | STRAWBERRY GUM


Recommended Posts

Jeśli to fotoperiod to do zera pod siatką cała moc nad siatkę pójdzie te wszystkie małe listki co tam masz zabierają pokarm i energię temu co dostaje najwięcej światła ale pamiętaj to Twój ogród Ty decydujesz co i jak i wtedy jak by coś poszło źle pretensje tylko do siebie powodzenia

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakiś olejek na smak czy coś w ten deseń. Ale nie chcę Cię okłamać bo nie mogę trafić na ten wątek więc pewności nie mam ;/

Ale w sumie to by się sprawdzało. Nie raz paliłem banana, apple, strawberry (i tak mógłbym wymieniać )z coffa ale tego smaku nie miały. Trzeba właśnie trafić. Niestety teraz mam do tego coffa za daleko xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To chyba Ci się przyda:

AROMATYCZNA MARIHUANA PO ZBIERANIU

Po ścięciu kwiatów możesz nadal zmieniać smak dodając przedmioty do słoika.

Namocz wacik w ekstrakcie lub olejku eterycznym, przymocuj go do pokrywy słoika i pozwól, aby zwisał wewnątrz pokrywy, ale nie dotykał pąków. Miej oko na słoik pod kątem kondensacji lub jakichkolwiek innych oznak nadmiaru wilgoci, które mogłyby spowodować pleśń i gnicie.

Dodawanie suszonych przedmiotów do słoika również działa dobrze i minimalizuje ryzyko pleśni. Dopóki są całkowicie wysuszone, można dodać skórki cytrusowe, plaster jabłkowy, płatki kwiatów i przyprawy takie jak rozmaryn, cynamon lub goździki. Opróżnij torebkę z herbatą, a następnie napełnij ją sypkim materiałem, aby utrzymać swój środek aromatyzujący, a zioło oddzielone.

 

RZECZY DO ZAPAMIĘTANIA

Różne szczepy, a nawet różne rośliny tego samego szczepu, będą absorbować środki aromatyzujące w innym tempie. Ponadto każdy smak zmienia wyjątkowy smak rośliny. Dopóki nie wiesz, co się stanie i co lubisz, eksperymentuj z pojedynczą rośliną, pojedynczą gałęzią lub pojedynczym słoikiem pąków. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to dać się ponieść możliwościom, które niszczą całe żniwa.

Ekstrakty spożywcze są tak blisko, jak lokalny sklep spożywczy. Podejdź do sklepu, poszukaj przypraw i znajdziesz ekstrakt truskawkowy, ekstrakt migdałowy, ekstrakt z rumu i wiele innych, oprócz wszechobecnego ekstraktu waniliowego. Są one najlepsze, ponieważ są przeznaczone do stosowania w żywności. Jeśli wybierzesz olejek eteryczny, uważnie przyjrzyj się składnikom, aby upewnić się, że są bezpieczne do spożycia przez ludzi. Połóż niewielką kroplę na palcu i nadaj mu smak. Jeśli pali, ma chemiczny posmak lub jest zbyt perfumowy – nie używaj go, bo cała twoja praca nad wyhodowaniem rośliny pójdzie na marne.

Unikaj wszelkich aromatów zawierających dużo cukru. Cukier łatwo się pali i źle pachnie, więc nie sprawi, że twoje zbiory będą lepiej smakować.

Ulepszone smaki i aromaty mogą szybko blaknąć, gdy pozostaną na świeżym powietrzu. Trzymaj pokrywki szczelnie zamknięte, aby utrzymać wszystko w dobrym stanie. Jednak nadal musisz uważnie obserwować poziom wilgotności wewnątrz słoika, aby zapobiec pleśni. 

Na koniec sprawdź swoje oczekiwania. Na aromatyzowane konopie z nasion marihuany wciąż smakują jak konopie, tylko lepiej, jeśli zrobisz to dobrze. Używaj odpowiednich technik uprawy, suszenia i konserwowania  , aby mieć pewność, że Twoje ziele ma gładki, przyjemny smak, z dodatkową pomocą lub bez niej.

 

 

Bo dla Ciebie już za późno na tamtą metodę ;O

Edytowane przez ichikaru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+