Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED marshydro 240W | STRAWBERRY GUM


Recommended Posts

Nazwa : Strawberry gum | zamnesia
Rodzaj i moc lamp: marshydro 240w 
Fotoperiod : 12/12
Growbox: 40/40/160
Podłoże : 100% coco
Nawozy: terra canna
Wentylacja: Black orchid axial flo 100
Dodatkowe informacje: bimbrownia co2

 

Siemanko siemanko 

Zaczynam mój pierwszy GL i praktycznie pierwszy grow także uwagi mile widziane. Odpalam z opóźnieniem bo panienka już na flo od 5 dni . W sumie to już 6 tydzień zycia mojej roślinki. Miałem lekkie problemy koło czwartego tygodnia ale już jest wszystko w porządku 

Wstawię też parę zdjęć z początku 

IMG_20190922_220137.jpg

IMG_20190922_220145.jpg

IMG_20191001_144410.jpg

IMG_20191002_105619.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nooo. Koledze też pięknie rośnie 😄 Następną hodowlę sadzę 2x auto royal jack i także siateczkę zakładam. Trochę przesadziłem i teraz mam dżungle, widziałeś ;D 

Ja dozownika CO2 nie mam ale planowałem. Jednak najwyraźniej moja obecność i chomika w zupełności im wystarczy hehe

Moja najmłodsza też jest po przejściach bo przesadzana i zahamowała na parę dni. Ale wystrzeliła tak samo jak Twoja ;D Jednak u Ciebie było widzę trochę gorzej.

Z fartem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dozownik co2 możesz w całkiem prosty sposób zrobic  wystarczy dwie butelki woda cukier i drożdże 

No u mnie to całkiem kiepsko wyglądało ale to przez to ze lecę na samym kokosie i brakowało jakiś składników ale na szczęście się uspokoiło 😁

A z siatka właśnie nie wiem czy to dobry pomysł bo już jest u mnie pokrepowana dość dużo i czekam aż się ktos wypowie tutaj na ten temat 

Moja bimbrownia

IMG_20190922_220229.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+