Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Trainwreck, Painkiller, Purple Kush, Blue Dream, Amnesia, AK 47, White Widow, Green Crack, Remedy, Blueberry


Macky

Recommended Posts

Godzinę temu, ja72 napisał:

Vito czemu nie dałeś na początek MH?

mam MH mam i LED'y a nie dałem i nie trenowałem jak należy z dwóch powodów, nie miałem czasu się nimi zajmować oraz z lenistwa 🙂 jak mam chwilę wolną to przeznaczam na relaks, a tego ostatnio mało...

Na samym początku planowałem robić V4 na każdej (podczas veg pod ledami), ale plany się u mnie zmieniają dosyć często i wychodzi jak wychodzi... 

Baa miło w ogóle być dużo więcej roślin w namiocie Q300 (3x3) ale może to w następnej fotorelacji... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

No ładnie lecisz ja też lece kilka roslin w light mix na probe z nawozami według rozpiski wychodzi mi w kazdym tygodniu raz nawozy i jak narazie jest ok wogole te nawozy Remo Nutrients sa tak zrobione ze jak mieszasz wszystko z woda RO jak zalecaja to ec jest okolo 2.0 

Widac u ciebie im odpowiada takie karmienie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzięki 🙂 Przy mineralnych nawozach najlepiej wodę przez osmozę, ja mam osmozę ale na razie nie podłączona, musze wymienić filtry. Puki co leci woda czasami nawet świeżo z kranu, nie mam gdzie rozłożyć zbiorników i rozkładam je najwyżej dzień przed.

Mniej więcej 5 tydzień kwitnienia. 

Czas skrócony. Lampy nadal po 400W. Pytano mnie ile przebiegu mają lampy, i może to dosyć istotne bo żarówki mają już 4/5 grow. Są to bodajże GIB Extreme czy jakoś tak, te z największą ilością lm. To ich ostatni raz 🙂 

Rosną przeróżnie ale tak to jest z taką różnorodnością genetyczną 🙂 

large.780429820_kwitnieniekonopie5tydzien.jpglarge.936005420_kwitnieniekonopie5tydzien2.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Patrze tak na twój odbłyśnik i masz tam kratke centralnie pod żarówką, ma to jakieś strategiczne znaczenie ? Rozumiem że chodzi o przysłone samego źrodła światła.

Ja mam samorobny odbłysnik z HPS 150 i nie wiem czy kombinowac coś takiego bo mam takie coś jak u ciebie pod żarówką.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+